لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 803
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 512,721
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,792,196

به منظور اجرایی سازی سند راهبری کشور در امور نخبگان صورت پذیرفت: امضای تفاهم نامه همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و بنیاد نخبگان استان ...

تفاهم نامه همکاری مشترک اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و بنياد نخبگان استان به منظور اجرايي سازي سند راهبري كشور در امور نخبگان و اهميت و جايگاه نيروي انساني به ويژه نخبگان در زنجيره توليد و نقش آموزش هاي مهارتي در رونق توليد و اشتغال و تأثير شتاب دهنده ها در پيشران تبديل ايده به كسب و كار و با هدف ايجاد هم افزايي در فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي و استفاده از پتانسيل ها و امكانات طرفين امضاء شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، تفاهم نامه ای فی مابین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان به نمایندگی آرش اخوان طبسی مدیرکل استان و دكتر منصور شريعتي، رييس بنياد نخبگان استان اصفهان در تاريخ دهم تيرماه منعقد گرديد.
بنابراین گزارش، توسعه همكاري مشترك در زمينه مهارت آموزي و افزايش مهارت هاي مورد نياز صاحبان استعداد برتر و دانش آموختگان برتر، ايجاد اكوسيستم مبتني بر كسب و كار نوپاي دانش بنيان، برنامه ريزي و ايجاد زمينه مناسب به منظور كاربردي و تجاري كردن ايده هاي مهارتي، اشاعه فرهنگ و ساماندهي فعاليت هاي گروهي و تيم سازي جهت بسط ايده ها و هم افزايي فعاليت ها و شناسايي رفع چالش ها و نيازهاي صنعت استان، از اهداف مهم اين تفاهم نامه است.
اين گزارش مي افزايد: همکاری در امور پژوهشي و تسهيل گري در اجراي پروژه هاي تحقيقاتي مشترك، برگزاري نشست ها، بازديدها و سمينارهاي تخصصي در زمينه مهارت آموزي و شناسايي و انتخاب كارآفرينان و ايده هاي نو مورد نياز بازار كار، از جمله تعهدات مشترك طرفین در این تفاهم نامه مي باشد.
شایان ذکر است؛ مدت اعتبار این تفاهم نامه از زمان امضا به مدت 2 سال شمسي است.


 

   1399/4/10 13:39    تعداد بازدید :  244

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 244
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )