خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 3,052
بازدید دیروز 30,875
بازدید این ماه 783,902
بازدید کننده ماه قبل 827,765
بازدید ماه قبل 986,123
بازدید کل 29,357,872

فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری: ارائه ی آموزش های نوین مهارتی ویژه ی سربازان وظیفه فرصتی است برای ورود آنان به اجتماع ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان،‌ همزمان با ششم مرداد روز ملي كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي، امير سرتيپ دوم محسن آذرافروز فرمانده ارشد نظامي در استان هاي اصفهان، يزد و چهارمحال و بختياري با آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان  ديدار و اين روز را تبريك گفت.
در ابتدا مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص رويكردهاي نوين ارائه آموزش هاي مهارتي، اجراي طرح آموزش دوگانه، صلاحيت حرفه اي، رونمايي از تمير اختصاصي "اصفهان پايتخت مهارت ايران" گزارشي ارائه نمود.
اخوان افزود: سربازان وظيفه بايستي در فضاي مقدس خدمت سربازي، مهارت بياموزند و اگر اين فرصت طلايي به درستي برنامه ريزي گردد اثرات مثبتي در جامعه پديدار مي شود.
وي بيان داشت: با نيازسنجي مزيت ها و ظرفيت هاي منطقه اي، مشاغل پررشد را شناسايي و دوره هاي اثربخش تري را در قالب نظام آموزش دوگانه (30 درصد در كارگاههاي آموزشي و 70 درصد در محيط واقعي كار) با همكاري دوجانبه در پادگانها اجرا تا سربازان پس از اتمام دوره سربازي با مهارت آموزي وارد بازار كسب و كار كردند.
در ادامه آذرافروز ضمن قدرداني از فعاليت هاي صورت پذيرفته بر استفاده از ظرفيت دو طرف در خصوص ارائه آموزش هاي نوين مهارتي تأكيد كرد.
در پايان فرمانده ارشد نظامي در استان هاي اصفهان، يزد و چهارمحال و بختياري با اهداء لوح سپاس از مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان در خصوص اهميت و ضرورت مهارت آموزي و توانمندسازي جوانان براي ورود به بازار كار و ايجاد فرصت خدمت وظيفه عمومي براي اين امر مهم در بدو ورود جوانان به اجتماع تجليل كرد.

   1399/5/7 10:45    تعداد بازدید :  807

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 807
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )