خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 1,719
بازدید دیروز 30,875
بازدید این ماه 782,569
بازدید کننده ماه قبل 827,765
بازدید ماه قبل 986,123
بازدید کل 29,356,539

رئیس شورای اسلامی شهرستان نطنز: توسعه بدون توجه به آموزش های فنی وحرفه ای مفهوم نخواهد داشت

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تشريح اين خبر گفت: در ششمین روز از هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای پیراینده شهردار نطنز، عراقی رئیس شورای اسلامی شهرستان و مرادی رئیس شورای اسلامی شهر نطنز به همراه اعضای شورا  در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نطنز حضور یافته و با همکاران مرکز دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار ترابیان رئیس مرکز نطنز ضمن تشکر و قدردانی از حضور شهردار و شورای اسلامی شهر و همکاری و مساعدت عزیزان در طول سال گذشته، گزارشی از فعالیت های مراکز شهرستان ارائه و در بحث مشکلات پیش رو از رئیس شورای شهرستان و شورای شهر نطنز درخواست مساعدت و همکاری نمود.
عراقی نیز ضمن تبریک هفته مهارت و اقدامات صورت گرفته در مرکز بیان نمود: در جهان فراصنعتی امروز توسعه به معنی عام بدون توجه به آموزشهای فنی و حرفه ای مفهوم نخواهد داشت.
ایشان افزود: توسعه آموزشهای فنی و حرفه ای در شرایط کنونی برای اقتصاد و فرهنگ ایران و به ویژه شتاب دهی به فرایند تولید امری حیاتی است.
عراقی گفت: همدلی و دوستی همکاران مرکز با یکدیگر، باعث انجام هرچه بهتر کارها مخصوصا" ارائه مطلوب آموزشهای مهارتی به سایر اقشار خواهد شد.
مرادی نیز عنوان نمود: امروزه مرکز آموزش فنی و حرفه ای با آموزش مهارتهای مورد نیاز شهرستان و نیازسنجی مناسب  گام بزرگی را در راه شعار سال، جهش تولید و اشتغال و خودکفایی جوانان برمیدارد.
رئیس شورای اسلامی شهر گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری نطنز آمادگی دارد در هرچه بهتر برگزار شدن آموزش های مهارتی و تشویق و ترغیب همشهریان به سمت مهارت آموزی و فراهم نمودن امکانات لازم در حد توان با مرکز همکاری کامل نماید.
شهردار نطنز هم ضمن تبریک هفته مهارت و تشکر از  خدمات مرکز فنی و حرفه ای در تعامل آموزشی با شهرداری بیان نمود: از ضرورتها و الزامات رشد و توسعه اقتصادی ، نظام آموزش برای ایجاد مهارتهای لازم سرمایه انسانی است و در این میان آموزشهای فنی و حرفه ای تلفیقی است از علم ، فن و هنر و نقش بسیار مهمی در تامین نیروی انسانی کارآمد ایفا نموده و مضمونی توسعه ای دارد.
پیراینده افزود: هدف از آموزشهای مهارتی، افزایش توانایی های دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوبتر کار در محدوده وظایف شغلی است.
   1399/5/7 14:33    تعداد بازدید :  29

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 29
2/10 (تعداد آرا 1 نفر )