خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 4,100
بازدید دیروز 30,875
بازدید این ماه 784,950
بازدید کننده ماه قبل 827,765
بازدید ماه قبل 986,123
بازدید کل 29,358,920

مدیرآموزش وپرورش شهرستان نطنز: مراکز فنی وحرفه ای ظرفیتی بزرگ برای آموزش وپرورش...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در ششمین روز از هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای چاووش پور مدیر آموزش و پرورش نطنز به همراه طباطبایی معاون پرورشی، اکبری کارشناس آموزش و کارودانش شهرستان با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای نطنز با  علی ترابیان دیدار و گفتگو نمودند.
دراین دیدار علی ترابیان در خصوص همکاری و تعاملات مشترک در سال جاری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و ارائه راهکاری مناسب و نوین در بحث آموزش پیشنهاداتی را ارائه نمود.
ایشان در خصوص بحث آموزش دانش آموزان کار و دانش، طرح ایران مهارت و ترغیب و تشویق دانش آموزان و خانواده هایشان به فراگیری مهارت های لازم و انجام نیازسنجی صحیح آموزشی از مدیرآموزش پرورش شهرستان درخواست مساعدت و همکاری کرد.
درادامه رضا چاوش پور نیز ضمن تبریک هفته مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای بیان نمود: زمانی که از اشتغال سخن به میان می آید منظور اشتغال کوتاه مدت نیست بلکه فراتر از آن ظرفیت سازی در جوانان برای سازگاری با مشاغل آینده است، بنابراین سهم عمده آموزش های فنی و حرفه ای در نیل به اشتغال، نوآوری درفرآیندهای تولید و ارائه خدمات و همچنین ایجاد و تقویت روحیه کارآفرینی در جوانان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
مدیرآموزش وپرورش شهرستان افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای  دارای اهمیت خاصی در نظام آموزشی است و ارتقا و توسعه رشته های فنی و حرفه‌ای به نفع مردم و دوای بسیاری از دردها است.
رضا چاووش پور گفت: در گستره وسیعی از انواع آموزش‌ها، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و یا آموزش‌های مهارتی به دلیل ابعاد کاربردی و عملی بودنشان در ایجاد، تقویت و رشد قابلیت‌های انسانی سهم قابل توجهی را دارند.
ایشان بیان داشت: امروزه مراکز فنی و حرفه ای ظرفیتی بزرگ و شریکی قابل اطمینان و قوی برای مجموعه آموزش و پرورش میباشد.
   1399/5/9 10:31    تعداد بازدید :  35

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 35
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )