لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی




تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 2,123
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 514,041
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,793,516

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان : بیش از 3000 نفر در زندان مرکزی اصفهان آموزش های مهارتی را فرا گرفته اند...

از ابتداي سال جاري تا كنون بيش از 3000 نفر از مددجويان خواهر و برادر در زندان مركزي اصفهان آموزش هاي مهارتي را در رشته هاي مختلف خدماتي ، فني و صنايع دستي فرا گرفته اند .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي با حضور در جشن گراميداشت سالروز سي و پنجمين پيروزي انقلاب اسلامي ايران در سالن اجتماعات زندان مركزي اصفهان اظهار داشت : امروز مجموعه زندان به يك كارگاه يا يك بنگاه اقتصادي و حرفه آموزي تبديل شده است و اين نشان از تدبير و مديريت صحيح مجموعه بوده كه فرصتهاي مددجويان به كسب مهارت آموزي و اشتغال زايي منجر شده است .
در اين مراسم كه مدير كل زندان هاي استان ، رياست زندان مركزي ، معاون سلامت ،‌اصلاح و تربيت زندان هاي استان ، سرپرست اشتغال اداره كل زندان هاي استان و ساير مسئولين و روساي اداره كل زندان ها و برخي مسئولين اداره كل آموزش فني و حرفه اي نيز حضور داشتند ، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني وحرفه اي استان گفت : نیازسنجی دوره های آموزشی توجه به پروژه محوری و تولید محوری می تواند زمینه اصلاح و تربیت زندانیان را فراهم و از انجام بازگشت مجدد آنان جلوگیری کند.
وي در پایان اظهارامیدواری کرد با آمادگی کامل و فعال تر شدن دیگر مراکز فنی و حرفه ای در ایجاد و بسترو توسعه اشتغال زندانیان استان گام های بلندتری برداشته شود.
اميري مدیرکل زندان های استان اصفهان نيز در سخنراني خود با اشاره به افزایش مهارت آموزي ۶۰۰دردصدی مددجویان نسبت به سال هاي گذشته گفت : فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای در این استان زمینه اصلاح و تربیت زندانیان و توجه به آموزش و اشتغال را فراهم كرده است كه اين اقدامات و تلاش های صورت گرفته بسيار قابل تقدير و قدرداني است .
وی در ادامه با اشاره به اهداف سازمان زندانها مبنی براصلاح و تربیت و بازگشت صحیح و مجدد  به جامعه نیز اظهارداشت: از ابتداي سال جاري تا كنون بيش از 186 دوره مهارتي در رشته هاي مختلف برگزار شده كه تعداد 3233 نفر مددجوي خواهر و برادر در اين دوره ها شركت كرده اند و براي تعداد 2417 نفر آزمون برگزار شده و اكنون تعداد 1126 نفر گواهينامه و تاييديه پايان دوره آموزش دريافت مي كنند .
در پايان اين مراسم گواهينامه تعدادي از مددجويان توسط مديران كل زندان ها و آموزش فني وحرفه اي اهدا گرديد و از مسئولين ، روساي مراكز و مربيان فعال در برگزاري دوره هاي مهارتي تقدير شد . 
   1392/11/15 08:02    تعداد بازدید :  1885

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1885
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )