خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 31,346
بازدید دیروز 33,689
بازدید این ماه 940,768
بازدید کننده ماه قبل 672,482
بازدید ماه قبل 732,968
بازدید کل 33,736,600

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید هادی توسلی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان: نقش بسیج در جامعه روشنگری و بصیرت افزایی است...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، به مناسبت دهه بصیرت ومیثاق با ولایت که از 9 دی ماه لغایت 19 دی ماه نامگذاری گردیده است، سید کاظم تجویدی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید هادی توسلی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان بیان داشت: شرایط امروز کشور قابل مقایسه با اوایل انقلاب نیست، گفت: امروز به برکت تدابیر مقام معظم رهبری و حضور مقتدرانه نیروهای نظامی و امنیتی، کشور در وضعیت خوبی قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه تفکر ما از پایگاه بسیج و بسیجی بودن جز انجام وظیفه سازمانی و حضور در عرصه نیاز اداری واجتماعی نیست، افزود: بسیجی وظایف دیگری نیز دارد و آن سعی و تلاش مستمر و ویژه در برابر دشمنی های استکبار جهانی است که بر عهده تک تک بسیجیان است.
سید کاظم تجویدی ادامه داد: امروز ما در حال سپری کردن آزمونی بزرگ هستیم و ما باید با نگاه و نقشی هدایتگر و پیشبرندگی با ارائه راهکار به منظور کمک به مسئولان در عرصه حاضر باشیم.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید هادی توسلی یادآور شد: رویکرد سپاه کمک پاسداشت انقلاب ومیهن درقالب خدمت به ملت و دولت است و ماموریت های آن تلاش برای آبادانی و اقتدار ایران اسلامی است که خوشبختانه بسیج در این حوزه توانسته نقش آفرینی ودستاوردهای والایی داشته باشد.
وی بیان کرد: مردم سرمایه اصلی نظام هستند و اگر مردم در صحنه نباشند مشکلات زیادی خواهیم داشت، بنابراین باید از همه امکانات و ظرفیت ها وپتانسیل ها  برای رفع مشکلات مردم استفاده کرد.
سید کاظم تجویدی درخصوص نقش بسیج در جامعه بعنوان روشنگری و بصیرت افزایی گفت:  بسیجیان در جبهه های حق علیه باطل و سپس درسنگرعلم ودانش در روشنگری ودفاع از امنیت وسلامت جامعه از هیچ کوششی دریغ ننموده اند.
وی درپایان تفکر بسیجی، روحیه جهادی و انقلابی بودن را به عنوان یک اصل برای تمام بسیجیان عنوان کرد و افزود : همگی باید این اصل را بپذیریم و و در همه ادارات نهادینه کنیم.
   1399/10/8 10:32    تعداد بازدید :  100

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 100
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )