خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 31,080
بازدید دیروز 33,689
بازدید این ماه 940,502
بازدید کننده ماه قبل 672,482
بازدید ماه قبل 732,968
بازدید کل 33,736,334

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: توجه به آموزش های مهارتی، علاوه بر تولید با کیفیت و به کارگیری نیرو کار متخصص، کاهش بیکاری را نیز به همراه دارد

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه هم انديشي با حضور آرش اخوان طبسي مديركل استان،‌ حسين مصلي نژاد رييس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي استان، ايرج توكلي رئيس واحد آموزش در صنايع، بهرامي مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان و جمعی از مشاورين و مسئولین شركت با هدف تبيين واحد آموزش شركت سيمان اصفهان و برنامه هاي آموزشي اجرا شده در حوزه مهارتي برگزار گردید.
در اين جلسه مدیر کل آموزش و فنی و حرفه ای استان اصفهان، ضمن تشريح جايگاه سازمان در ارائه آموزش هاي مهارتي بيان داشت: توجه به آموزش های مهارتي، علاوه بر تولید با کیفیت و به کارگیری نیرو كار متخصص، کاهش بیکاری را نیز به همراه دارد.
اخوان طبسي در خصوص نگاه ويژه مديران صنايع و صنوف به آموزش هاي مهارتي، تعامل و همكاري مستمر دو مجموعه، اهميت مدارك مهارتي، پياده سازي نظام آموزش دوگانه و صلاحيت حرفه اي و همچنين عملكرد اداره كل در بخش دولتي و آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد، مطالبي را بيان نمود.
وی با تشریح طرح صلاحیت حرفه ای گفت: این طرح برای اولین بار در کشور و در استان اصفهان برای شرکت های مجتمع فولاد و ذوب آهن اصفهان اجرا شده است که در این طرح صلاحیت شغلی افراد در بخش های دانش، مهارت، اخلاق حرفه ای و توانائی جسمانی ارزیابی می شود و برای افرادی که نیاز به آموزش دارند بسته های آموزشی طراحی می گردد.
درادامه بهرامي مدیر عامل شرکت سیمان اصفهان با اشاره به اهميت و حفظ سرمايه انساني افزود: آموزش به عنوان يكي از بارزترين و ضروري ترين عامل حفظ و ارتقاي سرمايه انساني است.
مدير عامل شركت سيمان اصفهان در اين جلسه به تشريح عملكرد آموزشي و عناوين آموزش هاي اجرا شده پرداخت و گفت: آموزش موجب افزايش بهره وري، توسعه مهارت آموزي و اشتغال جامعه مي شود.
در پايان پروانه فعاليت مركز آموزش جواركارگاهي به مدیرعامل شرکت سيمان اصفهان اعطا گرديد.   1399/10/8 12:27    تعداد بازدید :  131

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 131
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )