خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 32,748
بازدید دیروز 33,689
بازدید این ماه 942,170
بازدید کننده ماه قبل 672,482
بازدید ماه قبل 732,968
بازدید کل 33,738,002

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار خبرداد: انعقاد تفاهم نامه همکاری با اتحادیه پوشاک،کیف، کفش، فرش و تریکو شهرستان...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، علیرضا ملک پور رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار در تکمیل این خبربیان داشت: در راستای توانمندی های این مرکز در استفاده از پتانسیل های آموزشی و پژوهشی، تفاهم نامه همکاری با اتحادیه پوشاک،کیف، کفش، فرش، تریکو شهرستان برخوار با حضور مجتبی داوری رئیس وذوالفقاری نائب رئیس اتحادیه پوشاک،کیف، کفش، فرش، تریکو شهرستان منعقد گردید .
علیرضا ملک پور هدف از انعقاد این تفاهم نامه را طراحي، برنامه ريزي و اجراي دوره هاي آموزشي در قالب نظام جامع آموزش مهارت و فناوري و استفاده از پتانسيل، امكانات علمي و اجرايي طرفين جهت افزايش كيفيت دوره هاي آموزشي و نیز تهيه و تدوين استانداردها و دوره هاي مهارتي تكميلي به منظور تأمين و به روز رساني و ارتقاي منابع انساني عنوان نمود.
درادامه رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار در خصوص همكاري در نيازسنجي آموزشي و انجام مطالعات آينده پژوهي مشاغل راه اندازي كارگاه هاي آموزشي و خدمات آموزشي مشترك در خصوص همكاري در تهيه سرفصل هاي آموزشي و توليد محتواي درسي و بسته هاي آموزشي دوره هاي حضوري و غير حضوري و اجراي آن تاکید کرد.
در پایان مجتبی داوری با آغاز همکاری ها و انعقاد تفاهم نامه گفت : اجراي دوره هاي جديد تخصصي طبق تفاهم نامه و همچنین معرفي مربيان و كارشناسان خبره در اولویت امور قرار خواهد گرفت.
   1399/10/23 09:33    تعداد بازدید :  175

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 175
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )