خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 31,054
بازدید دیروز 33,689
بازدید این ماه 940,476
بازدید کننده ماه قبل 672,482
بازدید ماه قبل 732,968
بازدید کل 33,736,308

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان داران خبرداد: جلسه هم اندیشی با مسئولین زندان شهرستان و آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای شاهکارفریدن...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، محمد رضا برات رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان داران در تکمیل این خبرافزود: در راستای اجرای آموزش های مهارتی ویژه خانواده های مددجویان زندان شهرستان فریدن، جلسه ای با حضور محمد تقی حسنی رییس زندان شهرستان و حجه الاسلام جعفری مسئول آموزش و امور فرهنگی زندان شهرستان، شهناز کاویانی موسس و مدیر آموزشگاه شاهکار فریدن در محل آموزشگاه تشکیل گردید.
 در این جلسه محمدرضا برات ضمن معرفی توانمندیهای مرکز وآموزشگاههای شهرستان، بیان داشت: در حال حاضر شهرستان فریدن نیازمند افراد ماهر بوده که در ایجاد اشتغال در شهرستان موثر می باشد.
درادامه حسنی ضمن تشکر از همکاریهای خوب مرکز آموزش فنی و حرفه ای با زندان اظهار کرد: دغدغه اصلی ما در شهرستان اشتغال است که علاوه بر تامین درآمد، در کاهش جرمهای اجتماعی موثر است.
 حجه الاسلام جعفری ضمن بیان فضیلت های ایجاد اشتغال از دیدگاه دین مبین اسلام، آمادگی خود را در خصوص معرفی جامعه هدف جهت آموزش های فنی و حرفه ای اعلام نمود.
شهناز کاویانی ضمن معرفی عملکرد بخش غیردولتی درشهرستان، توانمندی خود را برای اجرای دوره های آموزشی افراد معرفی شده از طرف زندان و خانواده های بی سرپرست اعلام و بیان داشت: با توجه به تفاهم نامه انجام شده با خیریه گل شیرازی درشهرستان، آموزش افراد مذکور به صورت رایگان خواهد بود.
درپایان جلسه مصوباتی از جمله: دعوت از خانواده های زندانیان و تشکیل جلسه و نیاز سنجی آموزشی ایشان با رعایت پروتکل های بهداشتی،            معرفی افراد از طرف مسئولین زندان شهرستان  به مرکز و آموزشگاه آزاد جهت شرکت در دورهای آموزشی، تقدیم کمک های مومنانه از طرف اداره زندان به خانواده هایی که در دوره های آموزشی شرکت می نمایند به تصویب رسید و مقررشد ازطرف نصیری خیر محترم شهرستان، کمبود های آموزشگاه برطرف گردد.
   1399/10/24 14:21    تعداد بازدید :  38

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 38
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )