لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 12,005
بازدید دیروز 15,522
بازدید این ماه 474,514
بازدید کننده ماه قبل 468,045
بازدید ماه قبل 536,679
بازدید کل 35,493,692

نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان تیران وکرون: ارائه آموزش های فنی وحرفه ای به جوانان جهت کسب اشتغال امر مقدس وبا ارزش است...

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، مسعود شفیعی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تیران وکرون با حجه الاسلام والمسلمین حسین رشیدیان نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان دیداروگفتگوکرد.
مسعود شفیعی دراین دیدار ضمن ارائه عملکرد مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان تیران وکرون، آمادگی مرکز را جهت ارائه آموزشهای مهارتی به کارجویان و خصوصاً شاغلین، در دو بخش دولتی و خصوصی را در حد مقررات سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور بیان نمود.
 وی با طرح  بعضی مشکلات و نارسائیها خصوصاً لزوم تعامل هر چه بیشتر شرکای برون سازمان در مقوله مهارت و توسعه هر چه بیشتر فرهنگ مهارت آموزی و ارتقاء مهارت در جامعه و ضعف مطالبه گری جامعه و خصوصاً بنگاههای اقتصادی از مرکز اشاره داشت وافزود: در همکاری و درخواست ارائه خدمات آموزشی، ائمه جمعه و جماعات میتوانند در این امر مرکز را در هرچه بهتر انجام دادن رسالت سازمانی همراهی نمایند.
درادامه حجت الاسلام رشیدیان ضمن اذعان به این که آموزش مهارت انجام یک حرفه به یک جوان خانم یا آقا که در نتیجه آن بتواند صاحب شغلی شود امر مقدس و با ارزشی است اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای رسالت والایی دارد، و باید سعی شود که این سازمان در شان مردم شریف شهرستان و همچنین جامعه کاری آمادگی و توان داشته باشد.
نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان تیران در خصوص همکاری با مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان تیران و کرون اعلان آمادگی نمود.
   1399/12/24 12:23    تعداد بازدید :  110

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 110
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )