لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 23
بازدید امروز 6,434
بازدید دیروز 6,340
بازدید این ماه 394,358
بازدید کننده ماه قبل 381,657
بازدید ماه قبل 468,085
بازدید کل 37,472,314

نماینده مردم شهرستان نطنز وبخش قمصر درمجلس شورای اسلامی : توسعه فرهنگ کارآفرینی و اهمیت و نیاز به تمامی حرفه‌ها و اهتمام به آموزش های فنی و حرفه ای باید در تمامی اقشار و آحاد جامعه دیده شود...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تکمیل این خبر افزود : در سومین روز هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای، رحمت اله فیروزی پور نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز نطنز ضمن تبریک هفته ملی مهارت و آموزش های فنی و حرفه ای با رئیس و کارکنان مرکز دیدار و گفتگو نمود.
 نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در جریان این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد مرکز بیان نمود : یک جامعه برای به حرکت درآوردن چرخ های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اجتماعی بایستی با استفاده از آموزش، خلاقیت را در جنبه های مختلف علمی و پژوهشی شکوفا سازد، از این رو توسعه فرهنگ کارآفرینی و اهمیت و نیاز به تمامی حرفه‌ها و اهتمام به آموزش های فنی و حرفه ای باید در تمامی اقشار و آحاد جامعه  دیده شود.
وی افزود: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای دارای اهمیت خاصی در نظام آموزشی است و ارتقای جایگاه آموزش فنی و حرفه‌ای به نفع مردم و دوای بسیاری از دردها است.
رحمت اله فیروزی پور ادامه داد: در گستره وسیعی از انواع آموزش‌ها، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و یا آموزش‌های مهارتی به دلیل ابعاد کاربردی و عملی بودنشان در ایجاد، تقویت و رشد قابلیت‌های انسانی سهم قابل توجهی را دارند و نبود آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی در جامعه پیامدهای منفی را به دنبال خواهد داشت که گسترش مدرک گرایی یکی از نتیجه های آن محسوب می شود. زیرا افراد پس از فارغ التحصیلی ازدانشگاه شغل مناسب خودرا پیدا نمی‌کنند.
درادامه: علی ترابیان نیز ضمن تشکر از زحمات و حمایت های نماینده شهرستان، توضیحاتی را پیرامون آموزش در مراکز دولتی ،مراکز جوار کارگاهی ،تعامل و همکاری با صنایع و اصناف ،آموزش های دوگانه و ... بیان نمود.
درپایان نماینده مردم شهرستان نطنز وبخش قمصر درمجلس شورای اسلامی با حضور در شعبه شهری بادرود نیز با همکاران آن شعبه دیدار و گفتگو نمود.
   1400/5/3 12:35    تعداد بازدید :  88

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 88
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )