ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 17
بازدید امروز 3,722
بازدید دیروز 9,645
بازدید این ماه 278,128
بازدید کننده ماه قبل 231,457
بازدید ماه قبل 339,171
بازدید کل 41,979,571

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز خبر داد: اجرای طرح ایران مهارت، گامی است در جهت انتخاب شغل آینده دانش آموزان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي اجرای طرح ملی ایران مهارت و با توجه به تغییر رنگ بندی کرونایی شهرستان و حضور دانش آموزان در مدارس، جلسه اي با حضور علی ترابیان رييس مركز نطنز، خانم قاسمی معاونت آموزش و پرورش، سلمانی کارشناس متوسطه،  و مدیر مدرسه  مجری طرح در محل آموزش و پرورش نطنز برگزار گرديد.
در ابتدای این نشست، ترابیان توضیحاتی پیرامون شیوه‌نامه اجرایی، اعضای کمیته، ضرورت و اهمیت طرح ایران مهارت بیان کرد و گزارشی از اقدامات انجام شده، معایب و مشکلات سال گذشته این طرح را ارائه داد.
وی طرح مذکور را گامی در جهت توازن رشته‌ای و انتخاب شغل آینده دانش‌آموزان دانست.
وی افزود: مهارت آموزی به دانش آموزان در نظام های آموزشی نوین بیش از نمره و معدل اهمیت دارد. دانش آموزان با مهارت یابی می توانند به درك عمیق تری از آموخته های خود دست یابند و برای ساختن آینده ای بهتر آماده شوند.
سپس قاسمی معاون آموزش و پرورش، ضمن قدرداني از همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای نطنز  گفت: خانواده‌ها باید نسبت به گرایش‌های تحصیلی فرزندان خود به سمت مهارت‌آموزی فنی‌ و‌ حرفه‌ای مؤثر باشند و با اجرای طرح ایران مهارت، شاهد مهارت‌آموزی دانش‌آموزان و مهیا شدن آنها برای بخش خصوصی و بازار هستیم؛ از این رو نگرش ما این است که با تغییر سبک روند آموزشی مدارس خود، در شکل‌دهی به سلیقه‌ها و توانایی‌های دانش‌آموزان گام عملی مؤثر و عملی برداریم.
در این جلسه مقرر گردید نیازسنجی آموزشی توسط دو مدرسه فاطمیه و آزادگان نطنز در اسرع وقت انجام گرفته و طرح فوق با رفع مشکلات گذشته در این دو مدرسه با مشارکت حداکثری دانش آموزان توسط آموزشگاههای آزاد زیرمجموعه اجرا گردد.

   1400/10/18 07:59    تعداد بازدید :  107

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 107
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )