الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 15,349
بازدید دیروز 20,594
بازدید این ماه 644,446
بازدید کننده ماه قبل 404,867
بازدید ماه قبل 532,699
بازدید کل 39,202,526

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان خبر داد: ساماندهی امور خیرین در حوزه مهارت آموزی ضروری است...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با هدف تشريح راهكارهاي همكاري خيرين در امر آموزشهاي فني و حرفه اي، دومين جلسه مجمع خيرين مهارتي در تاريخ بيست و يكم دي ماه 1400  با حضور آرش اخوان طبسي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان، عباس مهديان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل، علي براتي رييس اداره آموزش، غلامحسين حميدي كارشناس اداره آموزش و جمعي از خيرين اصفهان در سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
اخوان طبسي تشريح قانون حمايت خيرين از آموزشهاي فني و حرفه اي، بررسي نحوه ثبت و تشكيل رسمي مجمع و  تشريح راهكارهاي همكاري خيرين در آموزش هاي مهارتي را از برنامه هاي اين جلسه دانست.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، هدف اصلي تشكيل مجمع خيرين مهارتي در اصفهان را ساماندهي امور خيرين در حوزه مهارت آموزي، كمك و حمايت در راستاي هم افزايي و همسويي مجموعه دولتي و غيردولتي، سوق دادن افراد نيازمند به مهارت آموزي و اشتغال آبرومند، تهيه نقشه راه پيشنهادي با اهداف مشخص توسط حاضرين، آسيب شناسي و ... بيان نمود.
در ادامه مدعوين نظرات و پيشنهادات خود را در خصوص پيشبرد اهداف، تدوين استراتژي ها و چشم اندازها، رفع و بهبود فضاي كسب و كار، ايجاد دبيرخانه با محويت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان، بهره گيري از ظرفيت‌ها و حمايت هاي مؤسسات بزرگ در بخش خصوصي و استفاده از برنامه ريزي هاي راهبردي ارائه نمودند.
در ادامه معاون آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص تشريح راهكاري هاي خيرين در انجام حمايت هاي مالي و فرآيندي به بحث هاي عمراني، تجهيزات، كتاب ها  و نرم افزارها، مربي، مشاور و هدايت آموزشي شغلي، سامانه ها، محققين و پژوهشگران، آموزش و توانمندسازي ، آزمون و سنجش صلاحيت حرفه اي، مسابقات ملي مهارت، ترويج فرهنگ مهارت آموزي و ... اشاره كرد و افزود: در اين خصوص سامانه اي ايجاد گردد كه كليه نيازهاي مهارت آموزي مطرح و اطلاع رساني كامل و جامع در اختيار خيرين استان قرار گيرد.
در پايان مقرر گرديد جلسه بعدي در تاريخ سوم بهمن سال جاري برگزار و جمع بندي هاي لازم صورت پذيرد.
   1400/10/21 11:58    تعداد بازدید :  91

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 91
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )