ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 6,288
بازدید دیروز 7,720
بازدید این ماه 324,415
بازدید کننده ماه قبل 298,511
بازدید ماه قبل 367,965
بازدید کل 41,020,129

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز استان اصفهان: یکی از اولویت های مهم در سرمایه گذاری های آموزشی، توسعه و گسترش آموزش های مهارت محور می باشد...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، علی ترابیان رئيس مركز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نطنز در تشريح اين خبر گفت: در خصوص توانمند سازی مهارتی و اشتغال اعضا و داوطلبین جمعیت هلال احمر نطنز ، طی پیگیری های مکرر ، جلسه اي با حضور اسلامی و  توسلیان معاونت های آموزشی جمعیت هلال احمر  شهرستان  نطنز ، با هدف انعقاد تفاهم نامه آموزشی و برگزاری دوره ویژه اعضای و داوطلبین جمعیت هلال احمر صورت پذيرفت.
در ابتدا ترابیان ضمن برشمردن مزایای آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای و همچنین گواهینامه های مهارت و اهمیت توانمندسازی اعضا و جوانان و داوطلبین آن مجموعه بیان داشت: گسترش آموزش ها و مهارت های فنی و حرفه ای و نیاز به افراد كارآفرین از اولویت و اهمیت فراوانی برخوردار است.
وي گفت: هدف از این آموزش ها، افزایش توانایی های دانش، مهارت و قدرت درک افراد و انجام مطلوب تر کار در محدوده وظایف شغلی است و انتظار می رود تمامی ارگان ها و نهادها  با ارائه آموزش های مهارتی بتوانند نقش بسزایی در تربیت و پرورش نیروی ماهر و کاهش بیکاری ایفا نمايند.
رييس مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان نطنز افزود: یکی از اولویت های مهم در سرمایه گذاری های آموزشی، توسعه و گسترش آموزش های مهارت محور بوده و این مهم نیز از سوی نهادهای ذی ربط به منزله یک استراتژی مهم به کشورهای در حال توسعه توصیه می شود.از سوی دیگر، عدم سرمایه گذاری کافی در آموزش های مهارتی موجب از بين رفتن سرمایه های انسانی مي شود.
اسلامی معاون هلال احمر نطنز نیز بیان داشت: آموزشهای فنی و حرفه ای از کارکردها و قابلیتهای اقتصادی ، اجتماعی فرهنگی مهمی برخوردار هستند و بر توسعه کشور مستقیما تاثیر می گذارند.
وي گفت:  این آموزش‌ها نقشی اساسی در جامعه داشته و بسترساز تمامی مشاغل در عرصه تولید بوده و می‌تواند مشاغل و دیگر ارگانه ها و نهادها را تحت تاثیر قرار دهد.
برگزاری آموزش های مهارتی اشتغال زا ویژه اعضاءجمعیت هلال احمر شهرستان نطنز  توسط آموزش فنی و حرفه ای و همچنین برگراری دوره های آموزشی امداد و نجات و کمک های اولیه و جذب عضویت داوطلبانه در جمعیت هلال احمر برای کارآموزان و کارکنان و مدیران و مربیان بخش دولتی و خصوصی مجموعه فنی و حرفه ای توسط جمعیت هلال احمر   در اين نشست مورد بررسي قرار گرفت و در پایان تفاهم نامه آموزشی و همکاری دوجانبه بین طرفین منعقد گرديد.

   1400/10/25 11:56    تعداد بازدید :  84

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 84
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )