ارتباط مستقیم با مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان
الزامات صدور پروانه تأسیس آموزشگاه آزاد در 3 روز
لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 500
بازدید دیروز 5,129
بازدید این ماه 182,865
بازدید کننده ماه قبل 161,639
بازدید ماه قبل 255,416
بازدید کل 44,017,120

در اجرای طرح های کهاد و نخلستان با حضور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان صورت پذیرفت: افتتاح مرکز مدیریت مهارت آموزی ومشاوره شغلی(TMC) در دانشگاه پیام نور کاشان

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، همزمان با هفتمین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر  و در اجرای طرح های کهاد و نخلستان ویژه دانشجویان با حضور آرش اخوان طبسی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، محمدشریف زارعی معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان کاشان، حسین رمضانپور رئیس مرکز شهید موسویان کاشان، مرکز مدیریت مهارت آموزی ومشاوره شغلی(TMC) در دانشگاه پیام نور کاشان افتتاح شد.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، هدف از افتتاح این مرکز را توانمند سازي دانشجويان و دانش آموختگان دانشگاهي در راستاي برآوردن نياز كشور به منابع انساني كارآمد و داراي تجارب فني و حرفه اي و  همچنين فراهم سازي بسترهاي اشتغال مولد دانش آموختگان رشته هاي مختلف دانشگاهي عنوان نمود.
اخوان طبسی گفت: طرح کهاد  ویژه دانشجویان که در این طرح 18 تا 24 واحد درسی کهاد با 500 تا 700 ساعت آموزش مهارتهای حرفه ای در قالب یک سند حرفه معادل سازی شده و به دانشجویان در قالب مراکز TMC  ارائه می شود.
وی در خصوص طرح نخلستان افزود: این طرح ویژه فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات  بوده که در آن به فارغ التحصیلان دوره های مهارت آموزی مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه می شود  و پس از آن یک دوره کارورزی در صنعت برای مهارت آموختگان برقرار می شود و در انتها از طریق مراکز رشد و نوآوری از صاحبان ایده حمایت می گردد تا ایده خود را تجاری سازی نمایند. این اداره کل در این راستا اجرای  تفاهم نامه منعقده موسوم به طرح مذکور با معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری را در دست اقدام دارد.
درحاشیه این مراسم مدعوین ازمرکزمشاوره آتاو (بخش غیردولتی) دردانشگاه پیام نورکاشان بازدید کردند.

   1401/11/19 08:55    تعداد بازدید :  205

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 205
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )