ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 23,882
بازدید دیروز 25,533
بازدید این ماه 982,926
بازدید کننده ماه قبل 728,026
بازدید ماه قبل 813,342
بازدید کل 28,769,784

استاندار اصفهان در همایش تاثیر نظام مهارت آموزی در رشد و توسعه صنایع مطرح کرد : بهره‌مندی 900واحد صنعتی اصفهان از ظرفیت‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای...

دكتر زرگرپور استاندار اصفهان گفت : تاکنون حدود 900 واحد صنعتی اصفهان با یک میلیون نفر-ساعت از ظرفیت‌های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بهره‌مند شده‌اند.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، دكتر زرگرپور در همایش تأثیر نظام مهارت‌آموزی در رشد و توسعه صنایع با بیان اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به عنوان دستگاه متولی فعالیت‌های مهارتي است اظهار داشت :
ارتقای مهارت شغلی افرادی که در مقطعی از زمان به دلیل داشتن مهارت در مجموعه‌ای مشغول به کار شده‌اند، اما در حال حاضر به دلیل تغییر تکنولوژی‌ها نیازمند ارتقای مهارت هستند، در این سازمان صورت می‌گیرد.
استاندار اصفهان تصریح کرد: با وجود اینکه در حال حاضر با مشکلاتی همچون تحریم‌ها مواجه هستیم، اما آموزش فنی و حرفه‌ای در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی برای جامعه کارگری و بخش صنعت تلاش می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه امروزه بنگاه‌های اقتصادی کشور در فرایند جهانی شدن و پیوستن به منظومه تجارت جهانی با چالش‌هایی مواجه هستند، ادامه داد: حضور در بازار و باقی ماندن در محیط کسب و کار مستلزم رقابت با رقبای قدرتمند است.
زرگرپور با بیان اینکه در این مسیر تحولات گسترده اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، تنوع‌طلبی انسان‌ها، رقابت سازمان‌ها برای جذب مشتری بیشتر، پیشرفت صنعتی، پیچیدگی فرایند‌های کسب و کار، محدودیت منابع، تغییرات مداوم درخواست‌ها، انتظارات ذي‌نفعان و سایر موارد دیگر سبب شده که سازمان‌ها و شرکت‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی در این فضای سخت قرار گرفته، به صورتی که بی‌توجهی به عوامل کسب و کار از جمله نیروی انسانی سبب حذف آنها از محیط و صحنه رقابت می‌شود.
وی با اشاره به اینکه  رهبران و مدیران سازمان‌ها باید بتوانند با نگرشی علمی، جامع و فراگیر راهکار‌هایی را ارائه و اجرا کنند تا از سویی به اهداف اقتصادی دست پیدا کرده و از سوی دیگر رضایتمندی مردم را تأمین کنند، افزود: با توجه به این موضوع باید با استفاده از روش‌های مناسب راهکار‌هایی را برای توانمند‌سازی نیروی انسانی تحت سرپرستی خود را شناسایی و اجرا کنند.
دكتر زرگرپور در پايان سخنراني خود از نقش آموزش هاي فني و حرفه اي در استان جهت ايجاد و توسعه مشاغل قدرداني كرد و اداره كل آموزش فني و حرفه  اي استان اصفهان را از دستگاه هاي مؤثر  دانست .
   1393/3/28 19:21    تعداد بازدید :  2748

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2748
5.4/10 (تعداد آرا 13 نفر )