ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 23,431
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 969,307
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,501,735

دکتر مهرعلیزاده معاون پژوهش و برنامه ریزی سازمان در دومین کارگاه آموزشی تدوین سند راهبردی مهارت و فناوری (استانی) : تدوین سند راهبردی با تبیین استراتژیهای سازمانی و شناخت مزیت های منطقه ای فرصت جدید سازمان در اثر گذاری به حوزه اشتغال ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، دومين كارگاه آموزشي تدوين سند راهبردي مهارت و فناوري (استاني) ويژه مديران و معاونين با حضور دكتر مهرعليزاده ، معاون پژوهش و برنامه ريزي سازمان ، هيئت همراه ، مديران استانهاي اصفهان، قم، بوشهر، چهارمحال و بختياري، مركزي،  لرستان، فارس، خوزستان،  كهگيلويه و بوير احمد، البرز، معاونين مديران استان ها و مدير كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان اصفهان به ميزباني اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در محل سالن كنفرانس برگزار گرديد.
ابوطالب جلالي، مدير كل آموزش فني و حرفه اي اصفهان ضمن خيرمقدم به مدعوين، برنامه ها و ظرفيت هاي  آموزشي فني و حرفه اي اصفهان را تشريح نمود و افزود امروزه پديده شوم بيكاري  به عنوان يك چالش جدي براي خانواده ها محسوب مي گردد و هدف از اين نشست را تدوين يك سند قابل ارزيابي و اندازه گيري در اين زمينه دانست.

دكتر مهرعليزاده، معاون پژوهش و برنامه ريزي سازمان ضمن اشاره به استراتژي اخير سازمان حركت  به سمت اشتغال، ريشه اين استراتژي را زمينه ها، فشارها و مطالبات جديد اجتماعي و فرهنگي كه در جامعه ايراني شكل گرفته است عنوان كرد و افزود: آنچه را كه در جامعه ايراني به عنوان مطالبات، دغدغه ها و چالش ها ياد مي كنيم در افق وسيع تر، نظامي است كه بر سيستم هاي جهاني حاكم شده و همه دغدغه ما اشتغال و بيكاري است.
وي هدف از اين نشست را ضرورت ايجاد نگاه عميق و علمي به حل مسائل اشتغال و بحران بيكاري مطرح نمود و موفق ترين راه حل را نيازسنجي بازار كار، طراحي استانداردها و دوره ها، آموزش ، ارزيابي و اثربخشي بازار كار دانست.
در ادامه همايش تدوين سند راهبردي مهارت و فناوري، كارگاهي در زمينه مباحث نظري پايه توسعه در برنامه ريزي، تحليل محيط بيروني و دروني، تشكيل كارگروها جهت تدوين بيانيه مأموريت، چشم اندازها و ارزشها، راهبردها و سياست ها و ... توسط مديران استانها تشكيل گرديد.
   1393/5/27 15:24    تعداد بازدید :  2939

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2939
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )