ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 3
بازدید امروز 6,863
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 970,646
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,701,922

کسب دو مدال نقره و برنز استان اصفهان در اولین مسابقات ملی مهارت ویژه معلولین ...

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان گفت: استان اصفهان در نخستین مسابقات ملی مهارت ویژه معلولان دو مدال نقره و برنز را به دست آورد .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي با اشاره به یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه مهارت اظهار کرد: امسال برای نخستین بار مسابقات ملی مهارت ویژه معلولان در کشور برگزار شده و استان اصفهان در این مسابقات دو مدال نقره و برنز را به دست آورده است.
وی با بیان اینکه مرحله استانی مسابقات مهارت ویژه معلولان در مرداد ماه برگزار شده است، اضافه کرد: در مرحله استاني در مجموع 157 نفر در این مسابقات شرکت کرده بودند که 84 نفر از آنها از بانوان و 73 نفر دیگر نیز از آقایان بوده‌اند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با تاکید بر اینکه مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت در چهار رشته برگزار شده است، تصریح کرد: کنده‌کاری روی چوب، کارور نرم‌افزار WORD، طراحی گرافیک رایانه‌ای و خیاطی زنانه رشته‌های این مسابقات بوده است.
وی با اشاره به اینکه البته استان اصفهان در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت ویژه معلولان در سه رشته کنده‌کاری روی چوب، طراحی گرافیک رایانه‌ای و خیاطی زنانه شرکت کرده بود.
جلالی با بیان اینکه مسابقات ملی مهارت ویژه معلولان در روز سیزدهم شهریور ماه امسال برگزار شده و  امروز نیز نتایج این مسابقات اعلام شده است، گفت : خانم عصمت مرادیان در رشته خیاطی زنانه مدال نقره و آقای مصطفی ستاریان نیز در رشته طراحی گرافیک رایانه‌ای مدال برنز این مسابقات را به دست آوردند.
   1393/6/17 12:58    تعداد بازدید :  2749

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2749
5.1/10 (تعداد آرا 11 نفر )