خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 13,738
بازدید دیروز 22,490
بازدید این ماه 988,492
بازدید کننده ماه قبل 675,452
بازدید ماه قبل 738,919
بازدید کل 34,071,644

گزارش هفت ماهه عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در سال جاری ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: در هفت ماهه نخست سال جاري خدمات آموزش‌های مهارتی به افراد در استان بالغ بر5 میلیون و 860 هزار  نفر-ساعت بوده است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، آموزش‌های مهارتی یکی از ابزار‌های مورد نیاز برای توسعه اشتغال در سطح جامعه محسوب و توانمند‌سازی نیروی انسانی با استفاده از این آموزش‌ها امکان‌پذیر مي باشد، اصفهان نيز یکی از استان‌های صنعتی در سطح کشور تلقی می‌شود که ارتقای سطح مهارتی افراد برای اشتغال در بخش‌های صنعت در استان امری مهم و ضروری تلقی می‌شود، در اين راستا آموزش فنی و حرفه‌ای استان همه ساله با تمام توان نسبت به ارائه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان اقدام می‌کند.
ابوطالب جلالي با اشاره به ضرورت توسعه آموزش‌های مهارتی افزود: به دليل موقعيت صنعتي و وجود ظرفيت هاي كشاورزي سياست اين اداره كل تعديل رشته هاي خدمات و واگذاري آنها به بخش خصوصي و همچنين افزايش ظرفيت هاي صنعت و كشاورزي بوده است.
ايشان با اشاره به عملکرد مراكز آموزش فني و حرفه اي اقدامات صورت پذيرفته تاكنون را در حوزه دولتي در خوشه خدمات 22درصد، صنعت 55 درصد ، خوشه فرهنگ و هنر 12 درصد و خوشه کشاورزی 11درصد اعلام نمود.
وي در ادامه گفت: شناسايي خوشه هاي شغلي جديد به ويژه سنگ و گياهان دارويي و رصد شغلي آموزش ديدگان در بخش دولتي و آموزشگاه هاي آزاد از الويت هاي اين اداره كل در سال جاري و اقدامات مناسبي نيز صورت پذيرفته است .
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان ضمن اشاره به فعالیت 54 مرکز در استان كه 18مركز آموزش فني و حرفه اي ویژه برادران، 10 مرکز ویژه خواهران و 26مورد از این مراکز دو‌منظوره مي باشد عنوان كرد: تعداد حرفه هاي اجرا شده در مراكز استان قريب به 800 حرفه مي باشد توسط 470 مربي رسمي و حق التدريس صورت مي پذيرد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با اشاره به وجود 450 کارگاه آموزشی در استان گفت: در هفت ماهه نخست سال جاري ارائه آموزش هاي مهارتي به افراد به ميزان 5 ميليون و 868 هزار و 719 نفرساعت در بخش دولتي بوده است .
   1393/8/18 09:35    تعداد بازدید :  2721

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2721
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )