ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 26
بازدید امروز 15,838
بازدید دیروز 29,324
بازدید این ماه 978,157
بازدید کننده ماه قبل 722,611
بازدید ماه قبل 800,971
بازدید کل 28,649,510

معاون امور مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان خبرداد: تعیین ۲۵۰ رشته آموزش فنی و حرفه‌ای در روستاهای استان اصفهان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عباس مهدیان معاون امور مراكز در دومین جلسه نیاز سنجی آموزش روستایی فنی و حرفه‌ای در شهرستان دهاقان اظهار داشت: تاکنون روستاهای ۱۵ شهرستان استان اصفهان نیاز سنجی آموزش فنی و حرفه‌ای شده‌اند که با همکاری دستگاه هاي اجرائي مي توانيم به نتايج خوبي برسيم.
وی با اشاره به اینکه نیاز سنجی آموزش فنی و حرفه‌ای روستایی در استان از زمستان سال گذشته شروع شده است، گفت: خوشبختانه با بررسی‌های انجام شده و رشته‌های آموزشی در روستاها مورد استقبال خوب جوانان قرار گرفته است.
مهديان عنوان كرد: تاکنون در مورد این مبحث و ترویج آموزش در شهرستان‌ها با اداره‌های مختلف از جمله کمیته امداد امام خمینی(ره)، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و...تفاهم نامه تنظیم شده و با پیگیری‌های مطلوب توانسته‌ایم آموزش را در استان به حد عالی ارزیابی کنیم.
وی در ادامه با اشاره به تصویب۳۰ رشته فنی و حرفه‌ای در ۱۲روستای شهرستان دهاقان تصریح کرد: جوانان این شهرستان نیز استقبال خوبی را تاکنون در آموزش‌ها داشته‌اند و امیدواریم با راه‌اندازی این رشته‌ها تعداد جوانان را برای جذب آموزش و بازار کار بیشتر کنیم.
معاون امور مراكز با توجه به محور بودن کشاورزی شهرستان دهاقان بیان داشت: رشته‌های آموزش شناسایی، کشت و بهره‌برداری از گیاهان دارویی از مهم‌ترین رشته‌ها در شهرستان و حتی استان است که امیدواریم با استقبال خوبی مواجه شود تا از این پتانسیل بهره خوبی را داشته باشیم.
   1393/8/28 08:10    تعداد بازدید :  1589

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1589
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )