دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 7,847
بازدید دیروز 10,816
بازدید این ماه 798,732
بازدید کننده ماه قبل 969,889
بازدید ماه قبل 1,049,967
بازدید کل 25,428,850

صرامی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در جمع فعالان آموزشهای مهارتی و کارآفرینان شهرستان:‌ باید تلاش کرد مهارت آموزی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای به عنوان اولین خواستگاه جوانان به ویژه بیکاران قرار گیرد ...


به گزارش روابط عمومي آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، جلسه هم انديشي فعالان آموزش هاي مهارتي و كارآفرينان شهرستان خميني شهر با حضور مدير كل استان، نماينده مردم خميني شهر در مجلس شوراي اسلامي، معاونين فرماندار، رؤساي ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعاون، كار و رفاه اجتماعي، رئيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد استان، مشاور فرهنگي مديركل و رئيس مركز فني و حرفه اي خميني شهر در سالن بصيرت شهرداري اين شهرستان برگزار گرديد.
ابوطالب جلالي مدير كل استان ضمن خيرمقدم، آموزش هاي فني و حرفه اي و نقش آن در رساندن جوانان به بازار كار و دسترسي به مشاغل مورد علاقه را مهم دانست.
جلالي در اين همايش در زمينه فعاليت هاي آموزشگاه هاي آزاد در امر اشتغالزائي، تدوين سند آمايش استاني متناسب با قابليت ها، ظرفيت ها و پتانسيل استان در حوزه هاي صنعت، كشاورزي و خدمات و فعال شدن رشته سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي در نيمه اول سال جاري در شهرستان مطالبي را عنوان نمود.
صرامي نماينده محترم مردم خميني شهر در مجلس شوراي اسلامي در جمع فعالان آموزشهاي مهارتي و كارآفرينان شهرستان گفت:‌ بايد تلاش كرد مهارت آموزي و مراكز آموزش فني و حرفه اي به عنوان اولين خواستگاه جوانان به ويژه بيكاران قرار گيرد، در صورت ايجاد چنين شرايطي آمال و آرزوهاي اقتصادي، اجتماعي و برنامه هاي شغلي كشور دست يافتني خواهد بود.
صرامي در ادامه بر ارتقاء آموزش هاي فني و حرفه اي از نظر افزايش كيفيت توليدات داخلي و افزايش بهره وري، ‌لزوم شناخت آموزش هاي فني و حرفه اي و اهميت آن،  تسريع در خدمات دهي به بخش دولتي، تجهيز و راه اندازي كارگاه هاي آموزشي سنگ هاي قيمتي و نيمه قيمتي و انرژي هاي نو تأكيد نمود.

در پايان جلسه هم انديشي فعالان آموزش هاي مهارتي و كارآفرينان شهرستان خميني شهر، خانم كفايت رئيس انجمن صنفي آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي شهرستان در خصوص برخي مشكلات آموزشگاه ها مطالبي را عنوان كرد. 
   1394/3/3 09:42    تعداد بازدید :  2518

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2518
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )