خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 11
بازدید امروز 9,084
بازدید دیروز 22,126
بازدید این ماه 758,790
بازدید کننده ماه قبل 833,341
بازدید ماه قبل 986,443
بازدید کل 29,479,159

اولین جلسه هم اندیشی آموزشگاه های آزاد تخصصی صنایع غذائی و خدمات تغذیه ای در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، طي جلسه اي با حضور حسين مصلي نژاد رئيس اداره مؤسسات كارآموزي آزاد و مشاركت هاي مردمي، فريده روشن رئيس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي و جمعي از مديران و مؤسسين آموزشگاههاي تخصصي صنايع غذائي و خدمات تغذيه اي، اولين جلسه هم انديشي اين آموزشگاهها در محل سالن كنفرانس اداره كل برگزار گرديد.
در ابتدا مصلي نژاد مطالبي را در زمينه لزوم برنامه ريزي آموزشي فوري براي دانش آموزان و دانشجويان با توجه به فرارسيدن اوقات فراغت، مطالعه دقيق دستورالعمل هاي سازمان جهت بهبود شرايط كاري آموزشگاهها، ارائه آموزش هاي بازار محور جهت كمك به رونق اقتصادي آموزشگاهها و لزوم بازاريابي تخصصي آنها و ايجاد نياز در مخاطبين و گروه هاي هدف عنوان نمود.
در ادامه رئيس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ريزي اداره كل در خصوص لزوم فعاليت تخصصي آموزشگاهها متناسب با نياز بازار كار، تشكيل انجمن صنفي تخصصي آموزشگاه هاي صنايع غذائي، پيگيري عقد قرارداد و تفاهم نامه با دستگاه ها و صنايع مرتبط توضيحاتي را ارائه و در پايان با توجه به مطالب و موضوعات مطرح شده جلسه پرسش و پاسخ با حضور مديران و مؤسسين برگزار گرديد.
   1394/4/4 09:51    تعداد بازدید :  1555

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 1555
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )