خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 24
بازدید امروز 10,518
بازدید دیروز 21,222
بازدید این ماه 601,758
بازدید کننده ماه قبل 676,047
بازدید ماه قبل 772,724
بازدید کل 30,268,357

رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور خبر داد: اعزام تیم ملی مهارت کشورمان به چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل – 2015 ...

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از اعزام 17 نفر از تیم ملی مهارت کشورمان به چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل – 2015 مورخ 17 مرداد ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش پیک مهارت آنلاین، به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان با بیان اینکه چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت از 21مرداد ماه آغاز و تا 24 مرداد ماه امسال ادامه دارد، افزود: تیم اعزامی مهارت کشورمان برای شرکت در چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت در 14 رشته فردی و سه رشته تیمی به رقابت خواهند پرداخت.
دکتر کورش پرند عناوین رشته ها را مکاترونیک (تیمی دو نفره)، الکترونیک، رباتیک (تیمی دو نفره)، آکواترونیک (تیمی دو نفره)، تهویه و تبرید6، جواهرسازی، فناوری اتومبیل، مدیریت شبکه، کاربرد IT در تجارت، طراحی صفحات وب، مهندسی طراحی مکانیک، تأسیسات الکتریکی، جوشکاری و فناوری طراحی گرافیک (شرکت کننده زن) عنوان کرد.
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه مسابقات جهانی مهارت هر دو سال یکبار برگزار می شود، بیان داشت: برگزیدگان چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت از بین برگزیدگان چهاردهمین و پانزدهمین مسابقات ملی مهارت انتخاب شده اند.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص برگزاری اردوهای آماده سازی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل بیان داشت: این اردو ها با هدف آماده سازی نفرات برتر و برگزیده چهاردهمین و پانزدهمین مسابقات ملی مهارت و به منظور حضور شایسته جوانان کشورمان در عرصه مسابقات جهانی مهارت برزیل در سه مرحله برگزار شده است که مرحله اول اردو های آماده سازی در آذرماه 1393با حضور 120 نفر از منتخبین برگزار شد که در پایان دوره پس از سنجش شرکت کنندگان در نهایت 39 نفر به اردوی آماده سازی مرحله دوم راه یافتند.
وی افزود: مرحله دوم این اردو ها در دی ماه 1393 با حضور 39 نفر برگزیده مرحله نخست برگزار شد که در پایان دوره، ضمن سنجش توانایی مهارتی برگزیدگان 19 نفر به عنوان برترین های این دوره انتخاب شدند و مرحله سوم اردو های آماده سازی در اسفند ماه 1393 برگزار شد که در نهایت پس از سنجش و ارزیابی مهارتی و روان شناسی شرکت کنندگان 17 نفر به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب شدند که این افراد تا زمان اعزام به مسابقات جهانی در اردو های آماده سازی نهایی به سر می برند.
   1394/5/1 09:55    تعداد بازدید :  879

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 879
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )