خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 1,262
بازدید دیروز 4,748
بازدید این ماه 187,857
بازدید کننده ماه قبل 135,925
بازدید ماه قبل 219,678
بازدید کل 26,269,070

توسعه فناوری های نوین در سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ...

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از توسعه و گسترش فناوری های نوین در اين سازمان خبر داد.
به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر پوراندخت نيرومند، معاون آموزش اين سازمان بيان داشت: در راستاي سیاست های کلی علم و فناوری ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالي) به جهاد مستمر با هدف کسب مرجعیت علمی و فناوری در جهان و تبدیل کشورمان به قطب علمی و فناوری جهان اسلام، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از سال 1390 تأمين و تربيت نیروی انسانی شایسته وتوانمند مورد نیاز توسعه فناوري پيشرفته(High-tech ) و فناوری های نوین را آغاز كرده است.
معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ادامه تصريح كرد: فناوری پیشرفته یاHigh-tech به فناوری با بالاترین درجه پیشرفت گفته می شود.
دكتر پوراندخت نيرومند بيان داشت: در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در گام نخست به شناسائی و پایش فناوری ها و صنایع پیشرفته از جمله انرژی های نو،گیاهان دارویی و طب سنتی ، هوا و فضاو..... اقدام شد و سپس با شناسایی مشاغل مرتبط اقدام به نیاز سنجی وامکان سنجی آموزشی براي تربیت منابع انسانی مورد نیاز این گونه از صنایع صورت گرفت.
وي بيان داشت: در گام بعدی با بهره گیری از نخبگان و کارشناسان امر اقدام به تهیه وتدوین استاندارد های شغل و شایستگی مهارتی و نیز تدوین منابع آموزشی در فناوری های نوین شد كه در این مرحله با استفاده از صنایع پيشرفتهHigh-techموجود در کشور مربیان در فناوریهای مختلف تربیت شده و براساس نظرات این مربیان و کارشناسان زبده، در بخش دولتی و خصوصی کار تجهيز کارگاه های آموزشی صورت گرفت.
معاون آموزش اين سازمان بيان داشت: با پایان این اقدام فرآیند آموزش انجام شده و در نهایت ارزشیابی وسنجش مهارت واثربخشی آموزش انجام انجام مي شود.
   1394/5/5 14:17    تعداد بازدید :  866

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 866
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )