خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 788
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 597,040
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,237,405

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان درنمازجمعه نهم مردادماه: شناساندن بیشتر ظرفیت ها و قابلیت ها برای کمک به جوانان در رسیدن به شغل مورد دلخواه از طریق ارائه آموزش های مهارتی محقق خواهد شد ...

در آخرين روز هفته مهارت، مدير كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان در جايگاه عبادي سياسي نماز جمعه روز نهم مردادماه سال جاري سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه بود .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي در سخنراني خود با اشاره به اينكه متأسفانه يكي از چالش‌هاي جدي در جامعه ما بحث بيكاري است و اين پديده شوم به قدري براي مردم نگران‌كننده است كه در صدر برنامه‌ها قرار گرفته ، اظهار داشت : در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به دنبال اين هستيم در گذرهايي كه در حوزه مهارت تعريف مي شود افراد با عبور از اين گذرها به مهارت و صلاحيت شغلي و انجام يك وظيفه شغلي برسند .
جلالي ضمن تأكيد بر نقش آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي در توانمند سازي نيروي انساني در ايجاد شغل عواملي از قبيل علاقه مندي و فرهنگ سازي شغل در جامعه، ارتباط معنادار همراه با شناخت، تأثير خانواده ها در استفاده از آموزش هاي مهارتي جوانان، تمرين آموزش هاي عملي جهت دسترسي به شغل، مديريت بر منابع دولت ها و تعامل همه جانبه دستگاه هاي اجرائي را از عوامل مهم در راه رسيدن به اهداف اين بنگاه آموزشي دانست.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نيز در خطبه های نماز جمعه اصفهان ضمن اشاره به خدمات اداره كل آموزش فنی وحرفه ای استان گفت: بخشی ازمشکلات اجتماعی ازجمله طلاق بدلیل نداشتن مهارتهای زندگی می باشد، لذا آموزش زنان باید مورد توجه قرار گیرد.

   1394/5/10 12:10    تعداد بازدید :  2699

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2699
5.9/10 (تعداد آرا 11 نفر )