خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
جذب امریه سربازی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 1,309
بازدید دیروز 5,539
بازدید این ماه 190,368
بازدید کننده ماه قبل 138,403
بازدید ماه قبل 223,388
بازدید کل 26,253,399

امام جمعه شهر ورزنه استان اصفهان: استفاده بهینه از ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای دستیابی به اشتغال را تسهیل خواهد نمود ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته مهارت حميد رضا امینی رييس مركز آموزش فنی و حرفه ای ورزنه بهمراه جمعي از كاركنان با امام جمعه اين شهر ديدار كرد.
وي در خصوص رسالت و اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای و همچنین عملکرد و اقدامات مرکز آموزش فنی و حرفه ای ورزنه گزارش اجمالي ارائه نمود  و به پاره ای از پتانسیل های منطقه و بخش در راستای اهداف عالی سازمان و همچنین برنامه های آتی این مرکز بر اساس سند آمایش منطقه و نیاز سنجی های آموزشی انجام شده اشاره نمود.
حجت الاسلام و المسلمین شاه محمدی نيز ضمن تبریک به مناسبت 6 مرداد و هفته مهارت، از اقدامات و عملکرد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای ورزنه اعلام خرسندی و از تلاشهای این عزیزان در عرصه آموزشهای مهارتی تقدیر نمود و در این راستا بیان داشت : کار فنی و حرفه ای، همان خدمت هدفدار به مردم است و استفاده بهینه از ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای دستیابی به اشتغال را تسهیل خواهد نمود و حرکت در عرصه اقتصاد مقاومتی میسر نخواهد شد مگر با فراگیری علم، دانش و مهارت.
وي حرکت در دالان مهارت را برای جوانان و نوجوانان امری ضروری تلقی نموده و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و ارائه آموزش های فنی و حرفه ای را  دارای نقش مهم در کاهش معضل بیکاری در منطقه و بخش دانست و خطاب به مسوول و كاركنان  مرکز فنی و حرفه ای ورزنه گفت: رسالت آموزش فنی و حرفه ای در ارائه آموزشهای مهارتی به آحاد جامعه بسیار حیاتی و مهم است و شما عزیزان این را قدر بدانید. 
   1394/5/12 11:23    تعداد بازدید :  2614

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2614
5.2/10 (تعداد آرا 11 نفر )