خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 2,630
بازدید دیروز 37,253
بازدید این ماه 946,579
بازدید کننده ماه قبل 657,721
بازدید ماه قبل 716,371
بازدید کل 33,818,143

امام جمعه شهر ورزنه استان اصفهان: استفاده بهینه از ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای دستیابی به اشتغال را تسهیل خواهد نمود ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت هفته مهارت حميد رضا امینی رييس مركز آموزش فنی و حرفه ای ورزنه بهمراه جمعي از كاركنان با امام جمعه اين شهر ديدار كرد.
وي در خصوص رسالت و اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای و همچنین عملکرد و اقدامات مرکز آموزش فنی و حرفه ای ورزنه گزارش اجمالي ارائه نمود  و به پاره ای از پتانسیل های منطقه و بخش در راستای اهداف عالی سازمان و همچنین برنامه های آتی این مرکز بر اساس سند آمایش منطقه و نیاز سنجی های آموزشی انجام شده اشاره نمود.
حجت الاسلام و المسلمین شاه محمدی نيز ضمن تبریک به مناسبت 6 مرداد و هفته مهارت، از اقدامات و عملکرد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای ورزنه اعلام خرسندی و از تلاشهای این عزیزان در عرصه آموزشهای مهارتی تقدیر نمود و در این راستا بیان داشت : کار فنی و حرفه ای، همان خدمت هدفدار به مردم است و استفاده بهینه از ظرفیت های آموزش های فنی و حرفه ای دستیابی به اشتغال را تسهیل خواهد نمود و حرکت در عرصه اقتصاد مقاومتی میسر نخواهد شد مگر با فراگیری علم، دانش و مهارت.
وي حرکت در دالان مهارت را برای جوانان و نوجوانان امری ضروری تلقی نموده و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و ارائه آموزش های فنی و حرفه ای را  دارای نقش مهم در کاهش معضل بیکاری در منطقه و بخش دانست و خطاب به مسوول و كاركنان  مرکز فنی و حرفه ای ورزنه گفت: رسالت آموزش فنی و حرفه ای در ارائه آموزشهای مهارتی به آحاد جامعه بسیار حیاتی و مهم است و شما عزیزان این را قدر بدانید. 
   1394/5/12 11:23    تعداد بازدید :  2704

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2704
5.2/10 (تعداد آرا 11 نفر )