خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 4,606
بازدید دیروز 20,219
بازدید این ماه 600,858
بازدید کننده ماه قبل 672,274
بازدید ماه قبل 769,975
بازدید کل 30,241,223

همزمان با گرامیداشت هفته مهارت صورت پذیرفت: تجلیل از کارشناسان اشتغال و مربیان آموزش فنی و حرفه ای شاغل در زندانهای استان اصفهان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، با حضور مدیران کل زندان ها و آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از کارشناسان و مربیان آموزش فنی و حرفه ای شاغل در سطح زندانهای استان تجلیل شد.
در اين مراسم ابوطالب جلالی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از برنامه ریزی و ایجاد زمینه های مناسب در برگزاری کلاس های آموزش فنی و حرفه ای در زندان های استان قدردانی کرد و گفت: در سطح زندانهای استان با تدابیر مدیریتی مدیر کل زندانهای استان و مسئولین زندانهای تابعه و کارشناسان فرصت های مناسب حرفه آموزی و ایجاد اشتغال مناسب مهیا گردیده و مربیان این اداره كل نقش اساسی در خدمت و ارائه آموزش را عهده دار گردیده اند.
وی در ادامه خطاب به مددجویان نیز اظهارداشت: مدیران و مسئولین زندان با دلسوزی هرچه تمام زمینه مناسب را مهیا نموده اند و این بهترین فرصت برای آموزش شما مددجویان است.
در ادامه امیری مدیر کل زندان های استان در طی سخنانی با قدردانی از تلاش ها و زحمات مسئولین و مدیران ومربیان اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان به وظایف و سیاست های قوه قضائیه و سازمان زندانها اشاره کرد و گفت: سازمان زندانها با هدف اصلاح و تربیت و بازگشت مددجو به آغوش جامعه و خانواده بسترها و زیرساختارهای مورد نیاز را فراهم نموده وامروز با تعامل و همکاری هایی که فی مابین دو سازمان بوجود آمده می توان زمینه اشتغال و حرفه آموزی را برای مددجویان مهیا کرد.
وي در ادامه سخنانش افزود: سازمان زندانها در نگهداری مددجویان در زندانها هدفش تنبیه فرد نبوده بلکه هدف تنبيه و اصلاح و تربیت است که می توان با تعامل و همکاری با سایر دستگاههای مرتبط این زمینه را به نحو مطلوب اجرا نمود.
مدیر کل زندانهای استان دربخش دیگری از سخنانش به ایجاد بستر مناسب و نگاه مثبت اداره كل آموزش فنی وحرفه ای استان و تعامل خوب و قابل تقدیر آن در استان اصفهان اشاره کرد و گفت: در سال 93  تعداد 2702 گواهینامه قبولی صادرکه در بخش حرفه آموزی در دوره های صنعتی و نیمه صنعتی 1282 مورد گواهی نامه،در دوره ساختمان 504 مورد،در دوره های کشاورزی ودامداری 164 مورد ،در بخش صنایع دستی و هنری 201 مورد و در بخش دوره های آموزشی خدمات عمومی 577 مورد گواهی صادر و اعطاء شده است.
در پایان نیز به مناسبت هفته مهارت و با هدف قدردانی از زحمات مربیان و مسئولین اداره كل آموزش فني و حرفه ای استان لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود اهداء شد.

   1394/5/17 13:36    تعداد بازدید :  2800

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2800
5.5/10 (تعداد آرا 12 نفر )