تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 64,515
بازدید دیروز 26,671
بازدید این ماه 935,394
بازدید کننده ماه قبل 741,732
بازدید ماه قبل 806,188
بازدید کل 28,358,388

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی ‌وحرفه‌ای کشورخبر داد: افتتاح 10 پروژه عمرانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در هفته دولت ...

همزمان با بزرگداشت هفته دولت،10 پروژه عمرانی- آموزشی سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رهام كيائي، معاون اداري و پشتيباني سازمان آموزش فنی ‌و حرفه‌ای كشور با اعلام این خبر، بيان كرد: این پروژه‌های عمرانی با هدف توسعه مهارت آموزی و بهبود و ارتقای دسترسی کارجویان و شاغلان به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در 8 استان کشور به بهره ‌برداری مي رسد.
معاون اداري و پشتيباني اين سازمان افزود: 10 پروژه عمرانی- آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، در زمینی به مساحت 30 هزار و 406 متر مربع و با زیربنای آموزشی و اداری 25هزار و 170 متر مربع احداث شده است که در مجموع شامل 66 کارگاه آموزشی می باشد.
وی در خصوص میزان اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها گفت: برای احداث این پروژه ها مبلغی در حدود 153 میلیارد و 858 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی براي ساخت و مبلغ حدود 45 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی به منظور تجهیز، هزینه شده است .
رهام كيائي اظهار داشت: این پروژه‌های عمرانی- آموزشی بر اساس نیاز شهرهای مختلف کشور به آموزش های مهارتی در شهرستانهای تبریز و میانه از استان‌های آذربایجان شرقی، شهرستان جوین از استان خراسان رضوی، شهرستان سنندج از استان کردستان، شهرستان سنقر از استان کرمانشاه، شهرستان آق قلا از استان گلستان، شهرستانهای رودسر و رضوانشهر از استان گیلان، شهرستان بندرعباس از استان هرمزگان و شهرستان کبودرآهنگ از استان همدان احداث شده‌اند.
معاون اداري و پشتيباني سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان كرد:10 پروژه عمرانی- آموزشی احداث شده توسط اين سازمان شامل 4 مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و همچنین 6 مرکز آموزش فني و حرفه اي دومنظوره می باشد .
رهام كيائي در ادامه افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران تبریز، مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران میانه، مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوین، مرکز سنجش مهارت سنندج، دهکده مهارت سنقر، مرکز ارتقای مهارت در شهرک صنعتی آق قلا، مرکز آموزش تخصصی کشاورزی طولات، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهدای خوشابر، مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بندرعباس و طرح توسعه مرکز خواهران کبودرآهنگ 10پروژه افتتاحي اين سازمان مي باشند.
   1394/6/1 10:04    تعداد بازدید :  746

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 746
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )