ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 18
بازدید امروز 15,019
بازدید دیروز 29,324
بازدید این ماه 977,338
بازدید کننده ماه قبل 722,611
بازدید ماه قبل 800,971
بازدید کل 28,648,691

معاون فرماندار شهرستان مبارکه استان اصفهان: دستاورد آموزش های مهارتی، افزایش اشتغال و تولید ثروت ملی است ...

معاون فرماندار شهرستان مباركه در سومين جلسه كميته مهارت شهرستان گفت: دستاورد آموزش هاي مهارتي، افزايش اشتغال و توليد ثروت ملي است.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، سومين جلسه كميته آموزش و مهارت شهرستان با حضور بيش از 20 دستگاه اجرايي، دانشگاه و صنعت در محل سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد.
در اين جلسه دكتر سلطاني معاون فرماندار به تحليل ماهيت امر آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي پرداخت و دستاورد اين نوع آموزش ها را افزايش اشتغال و توليد ثروت و ايجاد رفاه و آرامش در جامعه دانست.
وي در ادامه، موضوع نيازسنجي در امر آموزش را از بنيادي ترين امور در مركز آموزش فني و حرفه اي عنوان نمود و از رئيس مركز خواست با توجه به امكانات و ظرفيت هاي شهرستان آموزش هاي مهارتي را به سمت حوزه كشاورزي سوق دهد و از ارائه آموزش هايي كه كاربرد خاصي در شهرستان ندارند اجتناب گردد.
بر اساس اين گزارش معاون فرماندار مباركه با بيان اينكه كميته مهارت باحمايت از ايجاد مشاغل خرد و روستايي مي تواند در توسعه شهرستان و ايجاد بستر اشتغال زايي براي جوانان سهم بسزايي داشته باشد تصريح كرد: بايد براي برطرف شدن مشكل بيكاري در اين شهرستان راهكارهايي انديشيده شود و همه دستگاه ها بايد تلاش كنند تا زمينه ها و فرصت اشتغال را براي جوانان فراهم سازند.
وي با تأكيد بر تداوم تشكيل جلسات كميته مهارت آموزي و كارشناسي تخصصي به بخش هاي مختلف سياست گذاري و برنامه ريزي با رويكرد فرهنگ سازي آموزش هاي مهارتي با هدف ايجاد اشتغال پايدار را خواستار شد و افزود: اميدواريم با برگزاري اين جلسات در رفع و يا كاهش نرخ بيكاري گامي برداشته شود.
   1394/10/27 07:52    تعداد بازدید :  2331

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2331
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )