ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 20,608
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 966,484
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,498,912

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: استان در برگزاری آزمون های الکترونیک جایگاه دوم کشور را دارد ...

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: استان در برگزاری آزمون های الکترونیک جایگاه دوم کشور را دارد .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، مسعود دانشمند رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت اداره كل در بازديد از مركز دهاقان  با بیان این مطلب اظهار داشت: کارگاه سنجش الکترونیک برای نخستین بار در استان اصفهان به شکل پایلوت انجام شده و در این راستا 60 سامانه الکترونیکی راه اندازی گرديده  است.
وی با اشاره به اینکه در 9 ماهه گذشته بیش از 82 هزار نفر در آزمونهاي الکترونیک شركت كرده اند، بیان داشت: برگزاری آزمون های الکترونیک از تاکیدات دولت تدبیر و امید است و در راستاي اقتصاد مقاومتی است و با اجرای این آزمون در پاسخگویی به ارباب رجوع تسريع و باعث پایین آمدن هزینه اجرا و مهم تر اینکه اشکالاتی که در آزمون روی کاغذ بود، بصورت الکترونیک در کوتاه ترین زمان ممکن رفع می شود.
رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان، باتوجه به اینکه راه اندازی پایگاه آزمون الکترونیک در شهرستان دهاقان 80 درصد پیشرفت دارد، اذعان داشت: بزودی در تمامی مراکز فنی و حرفه ای این پایگاه راه اندازی می شود.

   1394/11/1 12:10    تعداد بازدید :  2350

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2350
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )