ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 21,585
بازدید دیروز 31,952
بازدید این ماه 967,461
بازدید کننده ماه قبل 743,277
بازدید ماه قبل 816,589
بازدید کل 28,499,889

به همت آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سبحان رایان اصفهان برگزار گردید: سمینار علمی مدیریت کسب و کار موفق با رویکرد تبلیغات و بازاریابی نوین ...

به همت  آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي سبحان رایان اصفهان، سمینار علمي  مدیریت کسب و کار موفق با رويكرد تبليغات و بازاريابي نوين درمحل مجموعه فرهنگي تفريحي شهروند اصفهان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در راستای توسعه و پایدارسازی مشاغل خانگی و خود اشتغالی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سمینار یک روزه مدیریت کسب و کار موفق با رويكرد تبليغات و بازاریابی نوین با اجرای آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي  سبحان در مجموعه فرهنگی تفریحی شهروند اصفهان  با حضور 300 نفراز مدعوین مناطق 1- 2 و 5 کمیته امداد امام خمینی شهرستان اصفهان برگزار گرديد.
بر اساس اين گزارش: این سمینار که باحضور مسلم کارشناس اشتغال و خودکفایی، گل آبادی کارشناس کارآفرینی کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان اصفهان وخانم دكتر قاسمی از اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان همراه بود، با هدف آشنایی مددجویانی که با استفاده از تسهیلات طرحهای خودکفایی و خود اشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اصفهان اقدام به راه اندازی کسب و کاری نموده اند و به همت و ابتکار آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي  سبحان که مجری دوره های کارآفرینی و بازاریابی و مدیریت کسب و کار از اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اين سمينار اجرا شد .
در ابتداي اين سمينار، دکتر محمد میاندوآبی مشاورعالی مدیریت و کسب و کار و مدرس برجسته آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي  سبحان به عنوان اولین سخنران سمینار ضمن توجه به دانش و دلبستگی به کار، نکات مهم گامهای موفقیت را برشمرد و به لزوم تغییر وتحمل فشار با ارایه تمرینات عملی بر شیوه های تغییر نگرش ها و پرورش باورها اشاره داشت.
وي با بیان تکنیک های ایجاد باور و کسب آگاهی از فرصت های موجود که منجر به  تقویت شانس از این طریق خواهد شد، افزود: باید در فضاهای متناسب با علایق و استعدادها فعالیت داشت .
دکتر میاندوآبی به هدف گذاری موثر وآینده پژوهی و سپس اقدام به اهمیت کسب مهارت های لازم و توجه به امکانات و توان شخصی برای داشتن یک کسب و کار موفق اشاره نمود.
در ادامه سمینار، مهندس میثم حاجی محمدی متخصص ومدرس امورمالی و بازرگانی با موضوع "چگونه هوشمندانه ثروتمند شویم" به لزوم داشتن هدف مشخص در روند درآمدزایی هوشمندانه اشاره کرد.
وي با بیان اهمیت بسیار زیاد برنامه ریزی در تولید و درآمدزایی ، نحوه های معرفی محصول و رموز کار ثروتمندان و کارآفرینان موفق را برشمرد و در ادامه داشتن مهارتهای ارتباطی و مذاکره و فنون ارتباطی مناسب را به عنوان نکات بسیار پر اهمیت برای کارآفرینان متذکر شد.
حاجي محمدي در پایان با اشاره به برخی از نکات تبلیغات و بازاریابی هوشمندانه با معرفی موفق ترین و ثروتمند ترین بانوی کارآفرین ایران به مباحث خود پایان داد.
   1394/11/25 11:39    تعداد بازدید :  2361

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2361
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )