دومین جشنواره مهارت آموختگان کارآفرین برتر
خدمات الکترونیک
جذب امریه سربازی
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 19
بازدید امروز 10,249
بازدید دیروز 11,014
بازدید این ماه 821,449
بازدید کننده ماه قبل 971,427
بازدید ماه قبل 1,049,041
بازدید کل 25,420,436

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تأکید کرد: ارتقای مهارت آموزی در کشور با همکاری استعدادهای برتر مهارتی ...

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بر ارتقاي مهارت آموزي در كشور با همكاري استعداد هاي برتر مهارتي تأكيد كرد.
به گزارش پيك مهارت آنلاين، به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، محمدامين سازگارنژاد، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس اين سازمان در نخستين همایش برگزيدگان مسابقات ملي مهارت ضمن تشكر از حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در سال 1394 بيان داشت: حضور مردم در انتخابات نشان داد كه هچون هميشه در كنار دولت ايستاده اند، تا دولت بتواند مقتدرانه مسائل كشور را حل نمايد.
محمدامين سازگارنژاد بيان داشت: ما در مقابل دو منطق فردي و اجتماعي قرار داريم كه در دنياي امروز تجربه مي شود و هركشور ديدگاه و منطق خودش را دارد.
وي بيان داشت: بايد توجه داشته باشيم كه كاري كه انجام مي دهيم براي مردم و ملت ها خوب است و همچنين براي شخص هم مفيد باشد .
رييس سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور بيان داشت: لازم است منطق توسعه اي داشته باشيم و كاري كنيم كه همه يك هدف را دنبال كنند و به منطق اجتماعي هم توجه كنيم.
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي با تأكيد بر استفاده از تجربيات مدال آوران مسابقات جهاني مهارت بيان داشت: بايستي با همكاري هم براي رسيدن به اهداف بزرگ تلاش نماييم.
محمدامين سازگارنژاد با بيان اينكه براي ارتقاي مسابقات ملي مهارت در سال 1395 تدبيرها و برنامه هايي اتخاذ كرده ايم، تأكيد كرد: بايستي برگزاري اين مسابقات با مشاركت فعالتر بخش هاي صنعتي و خدماتي صورت گيرد و با همكاري همديگر تلاش نماييم تا فرايند اجراي مسابقات ملي مهارت ارتقا يابد.
وي بر همكاري نخبگان و استعدادهاي برتر مهارتي براي پيشرفت امور و ارتقاي مهارت آموزي در كشور تأكيد كرد.
محمد امين سازگارنژاد در ادامه در پاسخ به سؤالات و موضوعات مطرح شده از سوي نخبگان مهارتي بيان داشت: همه نظرات و پيشنهادهاي مطرح شده در همايش مذكور جمع بندي مي شود و از مديران كل استانها مي خواهم كه با نخبگان مهارتي جلسه اي تشكيل دهند و نماينده اي از نخبگان مهارتي انتخاب شود .
وي اظهار اميدواري كرد كه انشاء ا... در اواخر فروردين ماه سال 1395 جلسه اي با حضور نماينده هاي نخبگان مهارتي تشكيل خواهيم داد و با همكاري آنها براي بررسي موارد و حل مشكلات مطرح شده و توسعه فرهنگ مهارت آموزي در جامعه تلاش خواهيم كرد.


جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی پیک مهارت بپیوندید.
telegram.me/ peykemaharat //:http

 

   1394/12/10 07:56    تعداد بازدید :  569

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 569
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )