تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 24
بازدید امروز 36,399
بازدید دیروز 26,671
بازدید این ماه 907,278
بازدید کننده ماه قبل 741,732
بازدید ماه قبل 806,188
بازدید کل 28,330,272

به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن صورت پذیرفت : تجلیل از بانوان همکار در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ...

در ايام گراميداشت ميلاد حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت روز زن و همچنين سالروز ميلاد حضرت امام خميني (ره) در جشني باشكوه و فضائي صميمي  از بانوان همكار در اداره كل آموزش فني و حرفه اي تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي گراميداشت ميلاد حضرت فاطمه (س) نشستي با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، سهيلا اثني عشران مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري، فريده روشن مشاوره امور بانوان اداره كل، جمعي از مسئولين  و بانوان اداره كل و مراكز جوار در محل باغ بانوان صدف برگزار گرديد.
بر اساس اين گزارش در اين جشن، مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري ضمن اشاره به دو ميلاد فرخنده حضرت زهرا (س) در ابتدا و پايان سال جاري، امسال را سال زنان و سال فاطمي بيان نمود و افزود‌: كارمندان موفق هم در حوزه خانواده و هم اجتماع نقش بسزائي را ايفا نموده و با تمام توان و تلاش وظايف خود را به نحو احسن مديريت مي نمايند.
وي گفت: با توجه به نام گذاري سال 95 توسط مقام معظم رهبري با نام اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل، نقش زنان در ارتباط با اين شعاردر خصوص مديريت اقتصادي و فرهنگي از اهميت بسزائي برخوردار است.
اثني عشران ضمن اشاره به تفاهم نامه مشترك با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان در راستاي حل مشكلات زنان، از همكاري هاي اداره كل قدرداني كرد.
در ادامه اين مراسم مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن گراميداشت ميلاد حضرت زهرا  (س) و روز زن بيان داشت: سلامت بانوان چه از لحاظ روحي، جسمي و فكري از طريق تمرين كار از سرعلاقه و آرامش ذهن از اهميت ويژه اي برخوردار است كه در اين زمينه برنامه ريزي هاي انجام خواهد گرديد.
در پايان اين مراسم از بانوان اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با اهداء لوح سپاس و هديه قدرداني گرديد.

   1395/1/21 12:47    تعداد بازدید :  2817

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2817
6.5/10 (تعداد آرا 13 نفر )