ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 1,368
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 961,184
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,605,716

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: بر اشاعه فرهنگ مهارت آموزی از دوران طفولیت تأکید نمود ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در همايش اهميت مهارت آموزي در خانواده و جامعه بر اشاعه فرهنگ مهارت آموزي از دوران طفوليت تأكيد نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، همايش اهميت مهارت آموزي در خانواده و جامعه با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، هيئت مديره بنياد فرهنگي امام محمد باقر (ع)، مسئولين اداره كل و بيش از 400 نفر از خانواده ها و دانش آموزان بنياد فرهنگي امام محمدباقر (ع) با همكاري مركز شهيد رجايي استان اصفهان در محل سالن سنجش و مهارت اين اداره كل برگزار گرديد.
در ابتدا مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن خيرمقدم به مسئولين، خانواده ها و فرزندان و آرزوي قبولي طاعات و عبادات، هدف از برگزاري اين همايش را بحث پيرامون پديده شوم بيكاري  كه يكي از دغدغه ها و دل نگراني هاي مهم مسئولين و خانواده ها براي آينده و سرنوشت فرزندانشان در رسيدن به شغل ايجاد شده است، عنوان نمود.
جلالي بيان داشت:  آموزش هاي فني و حرفه اي علاوه بر مهارت هاي عمومي، مطالعات پيرامون فناوري و علوم وابسته به فناوري هاي نوين را به صورت عملي در اختيار جوانان قرار مي دهد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان افزود: در استان اصفهان سندي تنظيم گرديده است كه برگرفته از قابليت ها و مزيت هاي منطقه مي باشد كه فرصت هاي شغلي متنوعي را براي جوانان فراهم نموده است.
جلالي ضمن تأكيد بر اشاعه فرهنگ مهارت آموزي از دوران طفوليت گفت: با اين ديدگاه فرزندان در دوران متوسطه آموزشي مسير شغلي و زندگي خود را پيدا نموده و اعتماد و اطمينان خانواده ها براي ورود فرزندان به اين دالان و رسيدن به شغل بسيار تأثيرگذار است.
در ادامه سليماني مربي پيشكسوت اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان در زمينه اعتماد به نفس فرزندان،‌آشنايي دانش آموزان با آموزش هاي مهارتي جديد، همكاري تأثيرگذار والدين در سرنوشت فرزندان مطالبي را بيان نمود.
در پايان خانم جوان مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي پايا به منظور ارزيابي رغبت ها و علائق دانش آموزان در زمينه تحصيلي و شغلي فرم هايي را در اختيار دانش آموزان بنياد فرهنگي امام محمد باقر (ع) قرار داد و پيرامون كارآفريني و كسب و كار مواردي را بيان نمود.
 
   1395/4/13 14:23    تعداد بازدید :  2573

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2573
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )