ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 21,564
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 981,380
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,625,912

در هفتمین روز از هفته مهارت صورت پذیرفت: برگزاری جشن مهارت آموختگان آموزشگاه های آزاد و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان ...


جشن مهارت در روز ششم مرداد روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني، براي بيش از 300 نفر از مهارت آموختگان آموزشگاه هاي آزاد و مراكز آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان توسط كانون انجمن صنفي آموزشگاه هاي آزاد برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در هفتمين روز از هفته مهارت كه به نام روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني نامگذاري گرديده، جشن مهارت آموختگان آموزشگاه هاي آزاد و مراكز آموزش فني و حرفه اي استان  با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، معاونين، مسئولين ستادي،‌ رؤسا و كارشناسان مراكز آموزش فني و حرفه اي، رييس كانون انجمن هاي صنفي استان، رؤساي انجمن هاي صنفي و اعضاء هيئت مديره شهرستان، مؤسسين، مديران و مربيان آموزشگاه هاي آزاد و 350 نفر از مهارت آموختگان بخش دولتي و غيردولتي در محل سالن همايش هاي اهل بيت (ع) برگزار گرديد.
بر اساس اين گزارش ابوطالب جلالي ضمن خيرمقدم و تبريك ششم مرداد روز ملي ترويج آموزش هاي فني و حرفه اي و كارآفريني بيان داشت: به واسطه حضور آموزشگاهها در عرصه مهارت، بسياري از مهارت آموختگان مشغول به كار شده اند كه در اين راستا علاوه بر نشر علم، اشتغال خير را نيز فراهم نموده اند كه اين قابل تقدير است.
وي افزود: مهارت به عنوان يك ضرورت و الزام اقتصادي، يكي از مؤلفه هاي توسعه مي باشد.
جلالي خاطرنشان كرد: با توجه به مهم بودن بحث اقتصادي نمودن مهارت در كشور و چالش جدي بيكاري به عنوان دغدغه خانواده ها كه منجر با ناهنجاري هاي اجتماعي مي گردد موجب گرديده كه افراد به سمت آموزش هاي مهارتي و استفاده از ظرفيت هاي اين سازمان هدايت شوند.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: نقش مديران، مؤسسين و مربيان آموزشگاه هاي آزاد به روشهاي سنتي سعي كرده اند ارزش و جايگاه اين آموزشها را در نگاه مردم مهم جلوه دهند.
جلالي در پايان سخنراني خود خطاب به مديران آموزشگاه هاي آزاد، بر ضرورت امنيت بخشي به مدلهاي بازاريابي و توجه به اقتصادي نمودن فعاليت ها، پرهيز از بخشي نگري، برقراري ارتباطات في مابين و منطقه اي با نگاه ويژه و توجيهات اقتصادي، نشست و گفتمان از جهت آسيب شناسي و كمك تأكيد كرد.
در ادامه جشن مهارت آموختگان، محمد دهقاني رييس كانون انجمن هاي صنفي آموزشگاه هاي آزاد فني و حرفه اي استان اصفهان در زمينه آموزش هاي مهارتي به عنوان يكي از مؤلفه هاي مهم براي رسيدن به اشتغال، نقش مهارت آموزي در كاهش بيكاري، ‌اقتصاد مبتني بر دانش، تأثير مهارت آموزي در رشد و توسعه توليدات داخلي و صنعتي مطالبي را بيان نمود.
در پايان به 30 نفر از مديران بخش غيردولتي كه منجر به اشتغال مهارت آموختگان شده اند لوح تقدير اهداء گرديد.

 

 
   1395/5/7 09:56    تعداد بازدید :  2524

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2524
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )