ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 22,615
بازدید دیروز 29,372
بازدید این ماه 986,398
بازدید کننده ماه قبل 728,037
بازدید ماه قبل 811,790
بازدید کل 28,717,674

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان درنمازجمعه پانزدهم مردادماه: توانمندسازی و آماده سازی جوانان برای رسیدن به مشاغل مورد دلخواه از وظایف اصلی این بنگاه آموزشی است ...

مدير كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان در جايگاه عبادي سياسي نماز جمعه روز پانزدهم مردادماه سال جاري به مناسبت گراميداشت ششم مرداد روز ملي كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه اي، سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه بود .
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ، ابوطالب جلالي در سخنراني خود با اشاره به اينكه متأسفانه يكي از چالش‌هاي جدي در جامعه ما بحث بيكاري است و اين پديده شوم به قدري براي مردم نگران‌كننده است كه در صدر برنامه‌ها قرار گرفته، اظهار داشت : توانمند سازي و آماده سازي جوانان براي رسيدن به مشاغل مورد دلخواه از وظايف اصلي اين بنگاه آموزشي است.
جلالي بيان داشت: بيكار كسي است كه توان انجام مسئوليت را در جامعه داراست ولي فرصت شغلي ندارد كه در اين راستا اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان توانسته است در كنار آموزش هاي دانشگاهي و رسمي، ظرفيت هاي مهارتي را در اختيار جوانان قرار دهد و دسترسي آنان را به شغل آسانتر سازد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عواملي از قبيل علاقه مندي و فرهنگ سازي شغل در جامعه، ارتباط معنادار همراه با شناخت، تأثير خانواده ها در استفاده از آموزش هاي مهارتي جوانان، تمرين آموزش هاي عملي جهت دسترسي به شغل، مديريت بر منابع دولت ها و تعامل همه جانبه دستگاه هاي اجرائي را از عوامل مهم در راه رسيدن به اهداف اين بنگاه آموزشي دانست.


 


   1395/5/16 10:15    تعداد بازدید :  2668

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2668
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )