ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 21,894
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 981,710
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,626,242

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اینکه سیاست دولت تدبیر و امید بر مبنای عقلانیت و توانمندسازی نیروهای کار است، به همین دلیل افزایش ظرفیت مهارتی نیروهای کار اولویت مهم این وزارتخانه است. ...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اینکه سیاست دولت تدبیر و امید بر مبنای عقلانیت و توانمندسازی نیروهای کار است، به همین دلیل افزایش ظرفیت مهارتی نیروهای کار اولویت مهم این وزارتخانه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، دکتر علی ربیعی در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 7 کنگان درجنوب کشور در استان بوشهر در جمع مسئولان و نخبگان افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه سواد مهارتی و بهره وری لازم از ظرفیت های نیروهای کار است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ضرورت آموزش فنی و حرفه ای از کودکی اظهار کرد: به زودی آیین نامه ای را به دولت ارائه خواهم کرد تا آموزش فنی و حرفه ای از سن هشت سالگی برای کودکان آغاز شود.
وی با اشاره به مشکل اشتغال نیروهای بومی در کنگان و حوزه جنوب استان بوشهر اظهارکرد: یکی از راههای ایجاد زمینه برای اشتغال جوانان توجه جدی و فعال کردن مراکز آموزش فنی و حرفه ای است.
ربیعی با ابراز نگرانی از استفاده نشدن از مرکز بزرگ آموزش فنی و حرفه ای کنگان گفت: فعال کردن این مرکز و استفاده حداکثری از ظرفیت های آن برای مهارت آموزی و تربیت نیروهای کارآمد بعنوان کانون تربیت و بکارگیری نیروهای بومی با جدیت در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: شهرستان کنگان ظرفیت های لازم برای توسعه در حوزه ICT و صنایع دریایی را دارد و باید از این فرصت ها استفاده بهینه کرد.
دکتر ربیعی با اشاره به توافق هسته ای گفت: با ایجاد شرایط لازم اشتغال بیش از 1000 نفر نیروی کار در حوزه انرژی صلح آمیز هسته ای در استان بوشهر در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

   1395/5/30 10:21    تعداد بازدید :  2645

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2645
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )