تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 3,775
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 948,088
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,420,271

انعقاد تفاهم نامه خدمات آموزشی بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران


تفاهم نامه خدمات آموزشی بين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران مورخ 6/6/95منعقد شد.
به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، تفاهم نامه مذكور در اجراي تفاهم نامه همكاري آموزشی مابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت صنعت،معدن و تجارت كه در تاريخ  22/7/1393 منعقد شده بود، به امضاي محمد امين سازگارنژاد، معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و علی یزدانی، معاون وزير و مدير عامل،سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران رسيد.
بنا براين گزارش اجرای 6250 دوره آموزشی معادل دو و نیم میلیون نفرساعت برای یکصد هزار نفر از شاغلین واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی کشورتوسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر اساس استانداردهای مهارت و شایستگی اين سازمان و نیازسنجی آموزشی توسط سازمان صنایع کوچک  و شهركهاي صنعتي ايران موضوع تفاهم نامه مذكور است.
اجرای خدمات موضوع این تفاهم نامه  به صورت  جامع و كامل و با به كاربردن بهترين روشها و اصول متداول فني و بر اساس استانداردهاي بين المللي و يا استاندارد مشخص شده از طرف سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و  بازاریابی، اجرا، ارائه گزارش کیفی به صورت دوره ای، انتخاب مجریان و اساتید برگزیده و نظارت بر اجرای آزمون پایان دوره و ارزیابی و اثربخشی دوره ها از تعهدات سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در راستاي اجراي تفاهم نامه مذكور است.
نظارت عاليه بر اجراي تعهدات سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور که طبق مفاد اين  تفاهم نامه  تقبل نموده به عهده معاونت صنایع کوچک سازمان سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و  دفتر راهبری اجرای آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور می باشد.
همچنين نظارت استانی بر اجراي تعهدات سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور به عهده مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و مدیران عامل شهرکهای صنعتی استانها می باشد.
مدت انجام موضوع تفاهم نامه  12ماه شمسي بوده و تاريخ شروع آن ، تاريخ ابلاغ تفاهم نامه  مي باشد .
لازم بذكر است، اين تفاهم نامه در چارچوب همكاري براي اجراي پروژه هاي مصوب ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي منعقد شده است.
   1395/6/8 09:08    تعداد بازدید :  2756

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2756
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )