تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 4,985
بازدید دیروز 41,900
بازدید این ماه 949,298
بازدید کننده ماه قبل 754,639
بازدید ماه قبل 826,248
بازدید کل 28,421,481

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان: آموزش استادشاگردی نوین می تواند شکل صحیح آموزش را به صورت عملی در فضای واقعی کسب و کار نشان دهد ...

مديركل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان گفت: آموزش استاد شاگردي نوين مي تواند شكل صحيح آموزش را به صورت عملي در فضاي واقعي كسب و كار نشان دهد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، طي نشستي با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، عباس مهديان معاون امور مراكز، مصطفي رياحي رييس اتحاديه صنف خشك شويي و لباسشويي شهرستان اصفهان و معاونين اين اتحاديه در محل دفتر مديركل  در خصوص آموزش و اشتغال، به روزبودن اطلاعات و دانسته هاي شاغلين در اين حرفه و اعطاي گواهي نامه هاي مهارتي به افراد ماهر  و باتجربه در حوزه خشك شويي مباحثي بيان گرديد.
جلالي در ادامه بيان داشت: در استان اصفهان بالغ بر 107 اتحاديه فعاليت دارند كه براي صدور گواهي صلاحيت حرفه اي با اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در تعامل هستند و ارائه اين مدارك در روند صدور پروانه كسب نقش مؤثري دارند.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان بيان داشت: با اجراي آموزش استادشاگردي نوين مي توان شكل صحيح آموزش را به صورت عملي در فضاي كسب و كار ارائه نمود.
در پايان مقرر گرديد از طريق انعقاد تفاهم نامه في مابين اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان و اتحاديه صنف خشك شويي و لباسشويي گام مؤثري در زمينه آموزش افراد و ارائه گواهي نامه اين حرفه برداشته شود.
   1395/6/28 08:07    تعداد بازدید :  2452

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2452
5.1/10 (تعداد آرا 11 نفر )