ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 18,962
بازدید دیروز 25,310
بازدید این ماه 979,872
بازدید کننده ماه قبل 728,408
بازدید ماه قبل 812,956
بازدید کل 28,739,331

با حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت پذیرفت:امضای تفاهم‌نامه اعزام نیروی کار به ایرلند ...

سند همکاری میان بخش خصوصی ایران و ایرلند با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دوبلین  امضا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، تفاهم‌نامه اعزام و آموزش نیروی کار از ایران به ایرلند در حوزه های هتلداری، آشپزی و گردشگری با حضور محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، محمدرضا قرائتی
مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جواد کچوئیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایرلند و حسن کرباسی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی در دوبلین امضا شد.
محمد امین سازگارنژاد در مراسم امضای این تفاهمنامه بیان داشت: این تفاهمنامه برای آموزش و کار امضاء شد. امیدواریم این تفاهمنامه گامی باشد برای حرکت های خوب و سازنده بعدی.
وی اظهار داشت: قطعا در توسعه این صنعت و هدف گذاری های مد نظر به دنبال اعزام نیروی کار مازاد داخل کشور خواهیم بود که این امر به بازار کار داخل لطمه وارد نسازد و با برنامه ریزی دقیق در این بخش و صنعت  می توانیم ضمن توسعه روابط اقتصادی و فرهنگی خود با بقیه کشورها برای کشور تبادل اطلاعات و تخصص و ارز آوری را نیز فراهم آوریم .
جواد کچوئیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایرلند بیان داشت: ایرلند به لحاظ موقعیت اقتصادی و داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی یکی از مقاصد گردشگری در اروپا می باشد.
وی گفت: بیش از 7 میلیون گردشگر سالانه از این کشور بازدید می کنند. قرار بر این شد 3500 نیروی ایرانی برای فراگیری و آموزش و همچنین اشتغال در زمینه خدمات گردشگری به ایرلند بیایند.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کاریابی های بین المللی گفت: انجمن کاریابی بین المللی ایران یک طرف امضای این سند می باشد. جوانانی که جویای کار و فرصت های شغلی در کشور های خارجی هستند به مراکز مجاز و قانونی تحت نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند.
بنا بر این گزارش جذب افراد پس از کسب آموزش های مربوط به صنعت گردشگری و زبان خارجی از جمله تعهدات طرف ایرلندی در این سند همکاری می باشد.
لازم به ذکر است با عملیاتی شدن مفاد این سند همکاری اولین گروه از متقاضیان کار کشورهای اروپای غربی به ایرلند اعزام خواهند شد.
   1395/7/3 11:55    تعداد بازدید :  2652

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2652
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )