ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 10
بازدید امروز 301
بازدید دیروز 30,378
بازدید این ماه 960,117
بازدید کننده ماه قبل 719,414
بازدید ماه قبل 801,142
بازدید کل 28,604,649

مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان: ارتباط تنگاتنگ صنایع و مراکز آموزشی در ارتقای فرآیند کار تأثیر چمشگیری خواهد داشت...

مدير عامل شركت مديريت توليد برق اصفهان بر ارتباط مراكز آموزشي با صنايع استان تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در راستاي تعامل بيشتر با صنايع استان، نشستي با حضور ابوطالب جلالي مدير كل استان، ايرج توكلي رئيس آموزش در صنايع اداره كل، محمدرضا شيراني مدير عامل شركت مديريت توليد برق اصفهان و سيد حسن يزدي نيا مسئول بهره برداري نيروگاه صورت پذيرفت .
در اين ديدار جلالي گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور وابسته به وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعي، به منظور ارائه آموزشهای مهارتي تشکیل گردیده است و به عنوان متولی آموزشهای غیررسمی، فعالیتهای آموزشی خود را در دو بخش دولتی و غیردولتی اجرا می نماید.
وي اظهار داشت: يكي از دلايل بيكاري جوانان به خصوص قشر تحصيلكرده كم توجهي به آموزشهاي مهارتي در مجموعه آموزشهاي رسمي مي باشد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان ضمن اشاره به پتانسيل بالاي آموزشي اداره كل اصفهان در ارائه خدمات آموزشي به صنايع، آمادگي اين اداره كل را به منظور همكاري در ارتقاء مهارتي شاغلين نيروگاه اصفهان اعلام داشت.
در ادامه شيراني ضمن معرفي نيروگاه اصفهان و نقش بسزاي آن در توليد برق استان گفت:  در کشورهای توسعه یافته، ارتباط مستمر و پویای صنعت و مراكز آموزشي سیکل مثبتی را به وجود آورده که از طریق آن، این دو مجموعه به توسعه و رشد همدیگر کمک می کنند و تأثير چشمگيري در ارتقاء فرآيند كار خواهد داشت.
مدير عامل نيروگاه اصفهان با اشاره به سي و نهمين همايش شيمي نيروگاههاي كشور كه در ديماه امسال در نيروگاه برگزار مي شود از اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان جهت همكاري در اجراي هر چه بهتر اين همايش دعوت نمود.
وي گفت: امیدواریم در این همایش گام های موثری برای اجرایی و عملی کردن ارتباط میان صنعت و مراكز آموزشي برداریم تا بتوانیم از استعدادها و توانایی های علمی و اقتصادی این نهادهاي مهم در جهت پویایی کشور بهره مند شویم.
در پايان حاضرين در جلسه از سايت نيروگاه اصفهان بازديد به عمل آوردند.
 
   1395/7/11 12:27    تعداد بازدید :  2478

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2478
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )