تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 8
بازدید امروز 3,778
بازدید دیروز 29,856
بازدید این ماه 944,146
بازدید کننده ماه قبل 749,035
بازدید ماه قبل 821,975
بازدید کل 28,450,130

پیام تبریک معاون پژوهش،برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش ...

«حضرت علی(علیه السلام): هیچ کوششی ارزشمندتر از تحقیق نیست.»
 
 پژوهش برتابیده از اندیشیدن، تفکر و پویش در عمق پدیده های جهان، مسیری ارزشمند برای گشودن مرزهای نوین علم و دانش است؛ بی شک این مهم نویدبخش گسترش افق هایی درخشان در عرصه مهارت آموزی می باشد.
در همین راستا شناسایی مهارت های نو و دستیابی به نیازهای مهارتی جامعه و بازار کار و تحقق جامعه ای پویا، با اندیشه هایی کارآفرین و دستانی ماهر نیازمند حرکت در مسیر مهارت پژوهی با نگاه به تغییرات نوین فناوری در دنیا است. یقینا تحقق نهضت نوآوری در مهارت آموزی، نقش آفرینی مهارت به عنوان ارتباط دهنده دانشگاه و صنعت و بسترسازی برای توسعه اشتغال پایدار از دستاوردهای بزرگ پژوهش و پژوهش گری در آموزش های فنی و حرفه ای است.
در این میان معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت تلاش می نماید با رویکرد پژوهش محوری در آموزش های فنی و حرفه ای، در مسیر کیفیت بخشی به آموزش های مهارتی به عنوان یکی از رویکردها و الویت های کاری دوره جدید فعالیت های سازمان گام بردارد.
فرارسیدن هفته بزرگداشت پژوهش را به همه استادان و پژوهشگران عرصه مهارت آموزی به ویژه مربیان شاغل در بخش دولتی و آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد و کارشناسان محترم ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانها و ستاد سازمان تبریک و شادباش می گویم. فرصت را غنیمت دانسته، تلاش های ارزشمند همه همکارانم که در حوزه دانش پژوهشی در مهارت آموزی سعی وافر و کوشش بی دریغ معطوف داشته اند را ارج نهاده، از خدمات علمی – پژوهشی آنان تقدیر و تشکر می کنم. 
امید آنکه در پناه الطاف خداوند متعال و در سایه محصول ارزشمند مهارت، بتوانیم در مسیر تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به ویژه تحقق کارآفرینی و اشتغال پایدار تأثیرگذار باشیم.

دانلود فايل : p_tabrek_2.jpg ( 289KB )
   1395/9/23 11:41    تعداد بازدید :  2596

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2596
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )