خدمات الکترونیک
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 7
بازدید امروز 20,071
بازدید دیروز 27,529
بازدید این ماه 827,175
بازدید کننده ماه قبل 798,121
بازدید ماه قبل 974,169
بازدید کل 29,243,671

معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: تحقق جامعه پیشرو و توسعه یافته با تأکید بر مهارت آموزی ...

معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت:  تحقق جامعه پيشرو، همراه با رشد و توسعه با تأكيد به مهارت آموزي محقق مي شود.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور محمد امين سازگار نژاد، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در مراسم افتتاحيه كارگاه چارچوب آموزش هاي فني و حرفه اي در ايران و آلمان مورخ 20/10/95، برگزاري كارگاه مذكور را فرصتي ارزشمند براي توسعه زمينه هاي همكاري بين دو كشور عنوان كرد.
معاون وزير تعاون در ابتداي سخنان خود ضمن عرض تسليت به مناسبت درگذشت جانكاه آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی با اشاره به نقش ارزشمند ايشان بيان داشت: فقدان آن انسان بزرگ، اندوهی است جانکاه و باورنکردنی. وجود پر برکتش مایه حیات انقلاب بود به آن امید که هرکداممان یک هاشمی کوچک برای انقلاب و مردم کشور باشیم.
وي در ادامه افزود: داشتن يك جامعه پيشرو و همراه با رشد و توسعه با تأكيد به مهارت آموزي محقق مي شود .
سازگار نژاد با بيان اين كه در جهان امروز، مهارت آموزي، تكنولوژي و ادبيات صنعت، موضوعي جهاني است كه در كنار تجارب ساير كشورها و ملت ها ارتقاء مي يابد بر نقش IT وICT در توسعه مفاهيم صنعت و مهارت تأكيد كرد.
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با اشاره به سابقه همكاري هاي اثربخشي كه درگذشته در حوزه آموزش هاي فني و حرفه اي بين دو كشور ايران و آلمان وجود داشته است، اظهار اميدواري كرد كه برگزاري كارگاه مذكور نتايج اميدوار كننده اي را در راستاي توسعه تعاملات دو كشور به همراه داشته باشد.
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي  افزود: با توسعه تعاملات بين دو كشور مي توانيم گام هاي مؤثري را در مسير غني سازي تجارب ملي و بين المللي كشورمان محقق سازيم.
حميدرضا ثابت نژاد، معاون پژوهش و برنامه ريزي و سنجش مهارت اين سازمان نيز اظهار اميدواري كرد كه با همكاري وزارت آموزش و تحقيقات كشور آلمان زمينه هاي همكاري مشترك در حوزه آموزش هاي فني و حرفه اي بين دو كشور توسعه يابد
   1395/10/22 11:53    تعداد بازدید :  2597

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 2597
5.5/10 (تعداد آرا 30 نفر )