دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 12
بازدید امروز 139,927
بازدید دیروز 154,812
بازدید این ماه 869,927
بازدید کل 1,572,274

قرائت پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم مدیران جهادی اجرایی جمهوری اسلامی ایران ...

پيام معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در آيين  مديران جهادي اجرايي جمهوري اسلامي ايران توسط قائم مقام اين سازمان قرائت شد.
به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مراسم مديران جهادي اجرايي جمهوري اسلامي ايران، دوازدهم بهمن ماه سال جاري با حضور صاحب نظران، مديران اجرايي كشور و جمعي از مديران ارشد قواي سه گانه و سران كشوري و لشگري برگزار شد.
بنا بر اين گزارش پيام محمد امين سازگارنژاد، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس اين سازمان در مراسم مذكور توسط رحمت اله رحمتي، قائم مقام سازمان آموزش فني و حرفه اي كشورقرائت شد.
در ادامه متن كامل اين پيام مي آيد:
    "بسم الله الرحمن الرحيم"
      قبل از هرچيز ياد و نام بنيانگذار انقلاب اسلامي ايران حضرت  امام خميني(ره) را گرامي مي داريم و به روح بلند ايشان درود مي فرستم .
    بزرگداشت دهه مبارك فجر پاسداشت وحدت ملي، عشق و ايثار و روحيه جهادگرانه مديراني است كه تمام همتشان را براي تحكيم نظام و اعتلاي ايران اسلامي مصروف مي نمودند.
   عينيت بخشيدن به مديريت جهادي در دنياي امروز، نگاهي دقيق و  عميق به روند تغييراتي است كه بدون توقف صورت مي پذيرد.
     تغييراتي كه ناشي از گسترش دامنه علم و دانش و به تبع آن ظهور تكنولوژي هاي پيچيده و
فن آوري هاي نوين در عرصه زندگي انسان اين عصر است. باورم بر اين است كه مسؤوليت و مأموريتي كه ملت بزرگ و شريف ميهنم به ما محول نموده است، اين است كه باتلاشي بي وقفه و مبتني بر تفكر و انديشه اجازه ندهيم كه ملتي كه داراي والاترين ارزش هاي اخلاقي است و شايسته بهترين ها است از غافله پرتحرك پيشرفت هاي روزافزون جامعه جهاني باز بماند.
توسعه و توانمندسازي منابع انساني بزرگترين و ماندگارترين خدمت به اين مردم است و تحقق آن مجهز نمودن نيروي كار و جوانان جوياي كار به سلاح دانش و مهارت است.
       كاهش نرخ بيكاري، پايداري شغل، افزايش بهره وري، ايمن سازي محيط توليد و بالاخره تحقق اقتصاد مقاومتي، محصول ترويج و توجه به مهارت آموزي است و آموزش هاي فني و حرفه اي يكي از مهم ترين قطعات اين پازل است مطالعه كشورهاي توسعه يافته نشان مي دهد كه بيشترين سرمايه گذاري در آموزش هاي مهارتي خصوصاً در محيط واقعي كار صورت مي پذيرد.
     با احترام به همه مديران محترم دستگاه ها و نهادهاي مختلف كشور، آموزش كارآمد و تحول ساز را فرآيندي مي دانم كه همه ما بايد نقش مؤثر در آن ايفا نماييم.
       تغيير تعريف شغل در فرهنگ جامعه و ترويج مهارت آموزي وظيفه بزرگ رسانه ها ، خصوصاً رسانه ملي است.
     درك صحيح و توجه به آموزش و افزايش مستمر مهارت به منظور توليد محصول با كيفيت و با قيمت مناسب و رقابت پذير با محصولات خارجي، وظيفه همه دستگاهها و مديران صنعتي است و آنگاه فراهم نمودن ملزومات آموزش مهارت مبتني بر سفارش آنان به عهده بنگاه هاي آموزشي به خصوص سازمان آموزش فني و حرفه اي است و بالاخره بنگاه هاي اقتصادي  مالي هستند كه با حمايت صحيح از مهارت آموختگان و سرمايه گذاري، اين فرآيند را تكميل مي نمايند.
     اينجانب مديريت جهادي را اين گونه مي بينم و براي تحقق آن براي همه دست اندركاران دلسوز اداره كشور از صميم قلب آرزوي موفقيت دارم.                                         
 
محمد امين سازگارنژاد
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و
رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور

   1395/11/16 12:07    تعداد بازدید :  617

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 617
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )