دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 13
بازدید امروز 139,988
بازدید دیروز 154,812
بازدید این ماه 869,988
بازدید کل 1,572,335

تألیف کتاب تخصصی مهارتی تأسیسات الکتریکی توسط مربی آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای اصفهان...

کتاب ناظر برق ساختمان توسط يكي از مربيان آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي اصفهان تأليف شد و در عرض 4 ماه یکی از کتاب های برجسته تخصصی و پرفروش اين رشته گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، رابعه عرفان منش مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي نداي دانش اصفهان در راستاي ارتقاء ديدگاه نظارت در صنعت ساختمان اقدام به تأليف كتاب دستيار ناظر برق ساختمان نمود.
عرفان منش ضمن اشاره به اهميت تأسيسات الكتريكي و روند رو به رشد تكنولوژي در صنعت ساختمان گفت: از ويژگي هاي اين كتاب مي توان به تصاویر اجرای تاسیسات الکتریکی به صورت استاندارد و غیر استاندارد، مطالب مبتنی بر روند نظارت برق سازمان نظام مهندسی در گروه الف و ب ، استاندارد شایستگی برق سازمان آموزش فنی و حرفه اي، چک لیست های مرحله‌ای مناسب با هر مرحله از بازدید اشاره نمود.
وي اظهار داشت: کتاب حاضر دستاورد یک دهه مطالعات پژوهشی و تحقیقات علمی و گردآوری کلیه مطالب آموزشی ارائه شده به طراحان، ناظرین، دانشجویان برق و کارگران در زمینه تاسیسات ساختمان است. یکی از اساسی‌ترین اهداف این اثر، ارتفاء دیدگاه نظارت در صنعت ساختمان است. این کتاب برای دانشجویان و ناظران برق، عمران و معماری و مجریان ساختمان توصیه می‌شود.
گفتني است عرفان منش مؤلف دو كتاب در زمینه تاسیسات الکتریکی و چندین مقاله پژوهشی و تدوین 5 استاندارد آموزشی در زمینه نظارت و طراحی در سازمان فنی و حرفه می باشد.
   1395/12/19 13:30    تعداد بازدید :  675

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 675
7.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )