مسابقات آزاد مهارت 1396
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 5
بازدید امروز 2,247
بازدید دیروز 4,021
بازدید این ماه 257,707
بازدید کننده ماه قبل 152,292
بازدید ماه قبل 208,533
بازدید کل 1,018,678

تألیف کتاب تخصصی مهارتی تأسیسات الکتریکی توسط مربی آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای اصفهان...

کتاب ناظر برق ساختمان توسط يكي از مربيان آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي اصفهان تأليف شد و در عرض 4 ماه یکی از کتاب های برجسته تخصصی و پرفروش اين رشته گرديد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، رابعه عرفان منش مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي نداي دانش اصفهان در راستاي ارتقاء ديدگاه نظارت در صنعت ساختمان اقدام به تأليف كتاب دستيار ناظر برق ساختمان نمود.
عرفان منش ضمن اشاره به اهميت تأسيسات الكتريكي و روند رو به رشد تكنولوژي در صنعت ساختمان گفت: از ويژگي هاي اين كتاب مي توان به تصاویر اجرای تاسیسات الکتریکی به صورت استاندارد و غیر استاندارد، مطالب مبتنی بر روند نظارت برق سازمان نظام مهندسی در گروه الف و ب ، استاندارد شایستگی برق سازمان آموزش فنی و حرفه اي، چک لیست های مرحله‌ای مناسب با هر مرحله از بازدید اشاره نمود.
وي اظهار داشت: کتاب حاضر دستاورد یک دهه مطالعات پژوهشی و تحقیقات علمی و گردآوری کلیه مطالب آموزشی ارائه شده به طراحان، ناظرین، دانشجویان برق و کارگران در زمینه تاسیسات ساختمان است. یکی از اساسی‌ترین اهداف این اثر، ارتفاء دیدگاه نظارت در صنعت ساختمان است. این کتاب برای دانشجویان و ناظران برق، عمران و معماری و مجریان ساختمان توصیه می‌شود.
گفتني است عرفان منش مؤلف دو كتاب در زمینه تاسیسات الکتریکی و چندین مقاله پژوهشی و تدوین 5 استاندارد آموزشی در زمینه نظارت و طراحی در سازمان فنی و حرفه می باشد.
   1395/12/19 13:30    تعداد بازدید :  348

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 348
7.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )