تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 15
بازدید امروز 34,297
بازدید دیروز 26,671
بازدید این ماه 905,176
بازدید کننده ماه قبل 741,732
بازدید ماه قبل 806,188
بازدید کل 28,328,170

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در اولین جلسه شورای اداری استان: بر توجه ویژه به موضوع مهارت و اشتغال تأکید کرد ...

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در اولين جلسه شوراي اداري استان بر توجه ويژه به موضوع مهارت و اشتغال تأكيد نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، اولين جلسه شوراي اداري رؤساي ادارات و مراكز تابعه با حضور مدير كل استان، معاونين، رؤساي مراكز و ادارات ستادي در محل سالن كنفرانس اداره كل تشكيل گرديد.
در ابتداي جلسه مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن خيرمقدم و تبريك سال جديد و قدرداني از فعاليت هاي انجام شده در مراكز در سال گذشته، بر اهميت اجراي برنامه هاي آموزشي در سال 1396 تأكيد كرد.
جلالي ضمن اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال افزود: با توجه به عملكرد مثبت دولت در افزايش رشد اقتصادي كه نشانه توسعه اقتصادي كشور مي باشد بايستي توجه ويژه به موضوع مهارت و اشتغال داشته باشيم.
وي گفت: يكي از دلايل نرخ بالاي بيكاري ميان فارغ التحصيلان دانشگاهي عدم توانايي در ورورد به بازار كار و مهارت انجام كار مي باشد.
مدير كل آموزش فني و حرفه استان اصفهان اظهار داشت: در سال جديد بايستي ظرفيت ها و پتانسيل هاي سازمان از طريق اطلاع رساني گسترده به آحاد مردم شناسانده شود.
وي در ادامه جلسه شوراي اداري در خصوص برون سپاري آموزش ها و مشاركت بخش غيردولتي، استفاده از ظرفيت هاي دروني و بيروني سازمان به صورت اثربخش و مؤثر، اجراي آموزش هاي دوگانه بر مبناي گذراندن بخش بيشتر آموزش ها در صنعت و افزايش بازدهي آموزش هاي مهارتي منتج به اشتغال مطالبي را بيان كرد.
در ادامه مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در خصوص آغاز ثبت نام هجدهمين مسابقات ملي مهارت مباحثي را بيان و بر اطلاع رساني مراكز و انجام ثبت نام اين مسابقات تأكيد كرد.
در ادامه معاونين و رؤساي مراكز به بيان پيشنهادات و نظرات خود در راستاي اجراي برنامه هاي سال 1396 پرداختند.
گفتني است در ابتداي جلسه شوراي اداري كليپي از بيانات مقام معظم رهبري در خصوص تبريك نوروز، شعار سال و اهداف برنامه هاي سال جديد پخش گرديد.
   1396/1/15 12:13    تعداد بازدید :  9270

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9270
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )