ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 4,933
بازدید دیروز 31,576
بازدید این ماه 960,129
بازدید کننده ماه قبل 731,172
بازدید ماه قبل 812,895
بازدید کل 28,546,623

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: بر اجرای آموزشهای دوگانه با توجه به کمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگویی به نیازهای آموزشی صنایع و صنوف تأکید کرد ...

معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست با كارشناسان ادارات كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و تأمين اجتماعي استان اصفهان بر اجراي آموزشهاي دوگانه با توجه به كمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگويي به نيازهاي آموزشي صنايع و صنوف تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي اجراي برنامه هاي نظام دوگانه، نشستي با حضور سيد علي موسوي معاون آموزش سازمان فني و حرفه اي كشور، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عباس مهديان معاون امور مراكز، ايرج توكلي مسئول آموزش در صنايع، كارشناس دفتر حقوقي اداره كل، كارشناس اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و كارشناس تأمين اجتماعي استان اصفهان در خصوص موضوع تنظيم فرم قرارداد كارآموزي نظام آموزش دوگانه تشكيل گرديد.
موسوي در اين نشست بر اجراي آموزشهاي دوگانه با توجه به كمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگويي به نيازهاي آموزشي صنايع و صنوف تأكيد كرد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن ارائه گزارش توفيقات به دست  آمده در تدوين مدل آموزشي دوگانه و ارائه آن در اتاق بازرگاني، خانه صنعت، معدن و تجارت و كارگروه اشتغال استان و تأكيد بر اجراي اين طرح گفت: بايستي ضمن رعايت حقوق مهارت آموز و كارفرما، آموزش هاي مهارتي به خوبي به سرانجام برسد.
در ادامه اين نشست كارشناسان در خصوص تنظيم متن قراردادي كه در اين مدل آموزشي بين مهارت آموز مراكز آموزش فني و حرفه اي و كارفرما تنظيم مي گردد مباحثي را بيان نمودند.
   1396/1/24 12:49    تعداد بازدید :  9396

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9396
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )