لیست آموزشگاههای آزاد استان اصفهان
 
خدمات الکترونیک
اوقات فراغت با طعم مهارت
دفترچه ثبت نام الکترونیکی آزمونهای داوطلبان آزاد (ادواری)
مشاوره اینترنتی
تور مجازی اداره کل

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 14
بازدید امروز 1,343
بازدید دیروز 14,955
بازدید این ماه 513,261
بازدید کننده ماه قبل 296,076
بازدید ماه قبل 380,800
بازدید کل 36,792,736

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: بر اجرای آموزشهای دوگانه با توجه به کمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگویی به نیازهای آموزشی صنایع و صنوف تأکید کرد ...

معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست با كارشناسان ادارات كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و تأمين اجتماعي استان اصفهان بر اجراي آموزشهاي دوگانه با توجه به كمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگويي به نيازهاي آموزشي صنايع و صنوف تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي اجراي برنامه هاي نظام دوگانه، نشستي با حضور سيد علي موسوي معاون آموزش سازمان فني و حرفه اي كشور، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عباس مهديان معاون امور مراكز، ايرج توكلي مسئول آموزش در صنايع، كارشناس دفتر حقوقي اداره كل، كارشناس اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و كارشناس تأمين اجتماعي استان اصفهان در خصوص موضوع تنظيم فرم قرارداد كارآموزي نظام آموزش دوگانه تشكيل گرديد.
موسوي در اين نشست بر اجراي آموزشهاي دوگانه با توجه به كمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگويي به نيازهاي آموزشي صنايع و صنوف تأكيد كرد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن ارائه گزارش توفيقات به دست  آمده در تدوين مدل آموزشي دوگانه و ارائه آن در اتاق بازرگاني، خانه صنعت، معدن و تجارت و كارگروه اشتغال استان و تأكيد بر اجراي اين طرح گفت: بايستي ضمن رعايت حقوق مهارت آموز و كارفرما، آموزش هاي مهارتي به خوبي به سرانجام برسد.
در ادامه اين نشست كارشناسان در خصوص تنظيم متن قراردادي كه در اين مدل آموزشي بين مهارت آموز مراكز آموزش فني و حرفه اي و كارفرما تنظيم مي گردد مباحثي را بيان نمودند.
   1396/1/24 12:49    تعداد بازدید :  9632

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9632
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )