دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تجارب مهارت آموختگان شاغل
تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات
سامانه آزمون

 

 

 

 

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • آموزش مهارت هاي فني و حرفه اي تا چه حد براي اشتغالزايي جوانان مؤثر مي باشد؟
    • خيلي زياد
    • زياد
    • متوسط
    • كم


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 16
بازدید امروز 138,275
بازدید دیروز 154,812
بازدید این ماه 868,275
بازدید کل 1,570,622

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: بر اجرای آموزشهای دوگانه با توجه به کمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگویی به نیازهای آموزشی صنایع و صنوف تأکید کرد ...

معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست با كارشناسان ادارات كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و تأمين اجتماعي استان اصفهان بر اجراي آموزشهاي دوگانه با توجه به كمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگويي به نيازهاي آموزشي صنايع و صنوف تأكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستاي اجراي برنامه هاي نظام دوگانه، نشستي با حضور سيد علي موسوي معاون آموزش سازمان فني و حرفه اي كشور، ابوطالب جلالي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، عباس مهديان معاون امور مراكز، ايرج توكلي مسئول آموزش در صنايع، كارشناس دفتر حقوقي اداره كل، كارشناس اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و كارشناس تأمين اجتماعي استان اصفهان در خصوص موضوع تنظيم فرم قرارداد كارآموزي نظام آموزش دوگانه تشكيل گرديد.
موسوي در اين نشست بر اجراي آموزشهاي دوگانه با توجه به كمبود اعتبارات و ضرورت پاسخگويي به نيازهاي آموزشي صنايع و صنوف تأكيد كرد.
مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان ضمن ارائه گزارش توفيقات به دست  آمده در تدوين مدل آموزشي دوگانه و ارائه آن در اتاق بازرگاني، خانه صنعت، معدن و تجارت و كارگروه اشتغال استان و تأكيد بر اجراي اين طرح گفت: بايستي ضمن رعايت حقوق مهارت آموز و كارفرما، آموزش هاي مهارتي به خوبي به سرانجام برسد.
در ادامه اين نشست كارشناسان در خصوص تنظيم متن قراردادي كه در اين مدل آموزشي بين مهارت آموز مراكز آموزش فني و حرفه اي و كارفرما تنظيم مي گردد مباحثي را بيان نمودند.
   1396/1/24 12:49    تعداد بازدید :  626

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 626
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )