تور مجازی اداره کل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • به نظر شما مهمترين چالش آموزش فني و حرفه اي كشور در چيست؟
    • عدم شناخت جامعه از مهارت آموزي
    • كمبود منابع مالي جهت بروزرساني دانش نيروي انساني و تجهيزات كارگاهي
    • عدم سازگاري دوره هاي آموزشي با نياز بازار كار
    • شرايط نامناسب اشتغال و ركود بنگاههاي اقتصادي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 11,945
بازدید دیروز 25,307
بازدید این ماه 739,834
بازدید کننده ماه قبل 114,958
بازدید ماه قبل 177,993
بازدید کل 27,358,727

فرماندار شهرستان بوئین میاندشت: ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی، کار و کار آفرینی برای دست یابی به فرصت های شغلی پایدار در مسیر اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، محمد خامه اي سرپرست مركز بوئين مياندشت در تكميل اين خبر گفت: طحانيان زاده فرماندار شهرستان بوئين مياندشت از كارگاه هاي مهارتي اين مركز بازديد كرد.
بر اساس اين گزارش: در اين بازديد خامه اي ضمن ارائه گزارشي از فعاليت ها و عملكرد مركز در خصوص روند آماده سازی مرکز و انواع  دوره های برگزار شده در زمینه فرهنگ و هنر و برق و کشاورزی  ودوره های در حال برگزاری مباحثي را بيان نمود.

فرماندار طی سخنانی عملکرد و مجموعه مدیریتی فنی و حرفه ای شهرستان را بسیار مطلوب و رضایتمند عنوان کردند و درخواست نمودند برای جذب بیشتر جوانان جویای کار و ارائه آموزشهای مختلف به آنان تلاش بیشتری صورت پذیرد .
 طحانیان زاده در این بازدید اظهار داشت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی رسالت اصلی آموزش و مهارت های مورد نیاز بازار کار و تربیت نیروی کار ماهر و متخصص در بخش های مختلف را به عهده داشته و نقش بسزایی در توسعه پایدار کشور ایفا میکند .
ایشان با بیان اینکه ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت آموزی ، کار و کار آفرینی برای دست یابی به فرصت های شغلی پایدار در مسیر اقتصاد مقاومتی بسیار حائز اهمیت می باشد گفت : بی تردید تکلیف دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توأم با کارآفرینی تأثیر مهمی در رشد و توسعه اقتصاد و توانمند سازی منابع انسانی دارد .
در پایان فرماندار شهرستان با کارآموزان شرکت کننده در دوره های آموزشی دیدار و از نزدیک با نحوه برگزاری کلاسهای آموزشی و تجهیزات موجود مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید بعمل آوردند .

   1396/2/19 12:53    تعداد بازدید :  9470

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9470
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )