میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 6
بازدید امروز 1,256
بازدید دیروز 11,347
بازدید این ماه 363,244
بازدید کننده ماه قبل 557,937
بازدید ماه قبل 645,937
بازدید کل 21,055,184

به منظور تجهیز کارگاههای آموزشی با محصولات شرکت کرمان خودرو صورت پذیرفت: نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با نماینده شرکت بم خودرو ...

در راستاي تعاملات و همكاري با واحدهاي صنفي و صنعتي، نشست مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان با نماينده شركت بم خودرو به منظور تجهيز كارگاههاي آموزشي با محصولات شركت كرمان خودرو صورت پذيرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، ابوطالب جلالی مدیر کل استان و علیرضا کراسه نماینده شرکت بم خودرو طي نشستي در خصوص طرح مشترک آموزش محصولات و خدمات پس از فروش شرکت بحث و گفتگو کردند.
ابوطالب جلالی ضمن تشریح اهداف و برنامه های مهارت آموزی در استان و ضرورت در تعامل با واحدهای صنعتی و صنفی در تربیت نیروی انسانی وارتقاء مهارت شاغلین و حمایت از تولیدات داخلی، همکاریهای آموزشی مشترک مربوط به تولیدات شرکت و خدمات پس از فروش را مثبت ارزیابی وبا بر شمردن ظرفیتهای استان خواستار اجرای هرچه سریعتر طرح شد.
در ادامه عليرضا کراسه نماینده شرکت بم خودرودر خصوص ظرفیت های آن واحد تولیدی و اهمیت آموزش از نگاه مدیران بم خودرو مطالبي را عنوان و از محلهای مرتبط با اجرا پروژه بازدید نمود.
   1396/3/2 14:00    تعداد بازدید :  9083

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 9083
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )