میز خدمت الکترونیک
دفترچه راهنمای ثبت نام دوره ها
تور مجازی اداره کل
تجارب مهارت آموختگان شاغل
ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات

نظر سنجی

ارائه نقطه نظرات
  • تأثير توسعه مشاركت بخش غيردولتي بر كيفيت آموزش هاي فني و حرفه اي را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
    • مثبت
    • منفي


آمار بازدید

تعداد افراد آنلاین 9
بازدید امروز 2,283
بازدید دیروز 10,236
بازدید این ماه 439,011
بازدید کننده ماه قبل 1,108,261
بازدید ماه قبل 1,194,174
بازدید کل 20,064,332

در راستای تفاهم نامه همکاری صورت پذیرفت: نشست رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کاشان با معاون منابع انسانی سازمان آب شهرستان ...

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني وحرفه اي استان اصفهان، محمود علواني رييس مركز شهيد موسويان كاشان در تكميل اين خبر گفت: پيرو تفاهم نامه همكاري منعقده بين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور و همچنين در راستاي اجراي اسناد بالادستي به ويژه سياست كلي اقتصاد مقاومتي و به منظور ارتقاء توانمندي و افزايش مهارت نيروي انساني شاغل در حوزه آب و فاضلاب، بهره مندي مستمر از ظرفيت هاي موجود در جهت ارائه خدمات آموزشي، جلسه اي با حضور قانع معاون منابع انساني سازمان آب و فاضلاب شهرستان برگزار گرديد.
در ابتداي جلسه علواني در خصوص اهداف تفاهم نامه از قبيل شناسايي و آينده پژوهي مشاغل و اجرايي نمودن قانون الزام فراگيري آموزش فني و حرفه اي براي اشتغال به كار و نيازسنجي و توسعه بهبود استانداردهاي آموزشي مهارتي مباحثي را مطرح نمود.
در ادامه قانع ضمن اعلام آمادگي و انجام تعهدات تفاهم نامه با همكاري مركز آموزش فني و حرفه اي شهيد موسويان كاشان گفت: در ابتدا فرصت هاي شغلي موجود در سازمان آب را مشخص و بر مبناي آنها نيازسنجي آموزشي صورت پذيرد.
   1396/3/7 09:38    تعداد بازدید :  8022

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
تعداد بازدید : 8022
5.5/10 (تعداد آرا 20 نفر )